Apartamenty na wynajem - Krowodrza, Kraków

Apartamenty na wynajem - Krowodrza, Kraków (5)


Sortuj po:

Ref 1970
Cena:
2,990 PLN (701 EUR)
Powierzchnia:
69m2
Pokoje:
3

Hamilton May oferuje na wynajem trzypokojowy apartament zlokalizowany w nowoczesnym budynku.

Ref 10807
Cena:
2,500 PLN (586 EUR)
Powierzchnia:
67m2
Pokoje:
2

Mamy przyjemność zaoferować niepowtarzalny apartament o powierzchni 67 m2 położony na 10 piętrze luksusowego kompleksu Tarasy Verona.

Ref 9483
Cena:
2,650 PLN (622 EUR)
Powierzchnia:
50m2
Pokoje:
1

Hamilton May pragnie zaoferować lokal na wynajem 75 m2 na parterze budynku z 2000 roku na Rusznikarskiej w dzielnicy Krowodrza Górka.

Ref 10709
Cena:
2,300 PLN (540 EUR)
Powierzchnia:
52m2
Pokoje:
2

Hamilton May ma przyjemność przedstawić nowe, komfortowo urządzone, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w rewelacyjnej lokalizacji - ul. Łokietka, na osiedlu Fabryka Czekolady.

Ref 977
Cena:
2,900 PLN (680 EUR)
Powierzchnia:
67m2
Pokoje:
2

Mamy przyjemność zaoferować niepowtarzalny apartament o powierzchni 67 m2 położony na XI piętrze luksusowego kompleksu Tarasy Verona.

Hamilton May z przyjemnością przedstawia szeroki wybór wysokiej jakości lokali znajdujących się na terenie Krowodrzy. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną listą dostępnych nieruchomości.


Rynek wynajmu na terenie Krowodrzy

Krowodrza należy do jednego z bardziej pożądanych rejonów Krakowa; leży ona blisko centrum miasta oraz posiada bardzo dobre połączenia komunikacyjne z innymi częściami miasta. Na terenie Krowodrzy znajduje się wiele obszarów zielonych, jak również sklepów oraz centów handlowo-usługowych. Obszar cieszy się dużą popularnością wśród nabywców nieruchomości; ceny lokali w odniesieniu do całego Krakowa kształtują się powyżej przeciętnej, choć są one niższe niż w samym centrum miasta.

Okolica ta popularna jest wśród różnych najemców, w szczególności studentów pobliskich uczelni, którzy wynajmują większość budżetowych lokali, choć jest to także miejsce zamieszkania wielu pracujących profesjonalistów i zagranicznych najemców.


Nieruchomości w Krowodrzy

Krowodrza to mieszanka typów lokali do wynajęcia . Większość z nich znajduje się w kamienicach z okresu powojennego, w stylu art deco, zachowanych w dobrym stanie. Istnieje również wiele nowych inwestycji, choć nie są one tak liczne.