Elegancki apartament z widokiem w apartamentowcu Złota 44 - Złota, Warszawa - for-rental, ref. 15352 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Elegancki apartament z widokiem w apartamentowcu Złota 44


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May prezentuje czteropokojowy apartament znajdujący się na 31. piętrze jednego z najbardziej rozpoznawalnych budynków stolicy.

Ten piękny apartament o powierzchni 165 m2 składa się z dużego salonu z otwartą kuchnią i dużą jadalnią, z panoramicznymi oknami zapewniającymi wspaniały widok na południe Warszawy. Mieszkanie oferuje 3 sypialnie, w tym jedną z dedykowaną do niej łazienką i hallem z pojemnymi szafami/garderobą. Ponad to w apartamencie znajdują się jeszcze dwie łazienki. Pomieszczenia są elegancko wykończone i klimatyzowane. Mieszkanie jest częściowo umeblowane, w salonie są meble a sypialnie pozostają puste do dowolnej aranżacji Najemcy. Właściciele na życzenie Najemcy mogą umeblować również sypialnie. Do mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe, komórka lokatorska i piwniczka na wino.

Złota 44 to najwyższy obecnie budynek mieszkalny w Warszawie - mierzący 192m wieżowiec mieści prawie 300 unikatowych apartamentów. Zarówno standard wykończenia, jak i poziom dostępnych dla mieszkańców udogodnień wyznaczają nowy, niespotykany dotąd standard w budownictwie mieszkaniowym w Polsce.

Wieżowiec Złota 44 zaprojektowany został przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda. Budynek cechuje nie tylko wyjątkowy projekt, ale również zastosowanie innowacyjnych rozwiązań i materiałów - wszystkie elementy fasady zostały wytworzone ręcznie, natomiast zastosowana technologia gwarantuje najwyższy poziom energooszczędności oraz redukcji hałasu. Na 8. piętrze budynku znajduje się mierząca 1400 m2 strefa wypoczynkowo-biznesowa przeznaczona do użytku mieszkańców. Znajdziemy w niej m.in.: basen o długości 25 metrów, siłownię z fitness, saunę, pomieszczenia masażu, a także prywatną salę kinową, zewnętrzne jacuzzi i przestronny taras. Ponadto do użytku mieszkańców przeznaczone są 2 sale konferencyjne.

Złota 44 to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Polsce. Połączenie wyjątkowego dizajnu, doskonałej jakości i niespotykanych nigdzie indziej udogodnień tworzy prawdziwie niezrównaną całość. Położenie w centrum miasta i duże okna zapewniają również doskonały widok na panoramę miasta, która obejmuje: Pałac Kultury i Nauki, wieżowce Centralnego Obszaru Biznesu, jak również ogród Saski, Stare Miasto, Stadion Narodowy i Wisłę.

Złota 44 znajduje się w samym centrum Warszawy, na rogu ulic Emilii Plater oraz Złotej, w bezpośrednim sąsiedztwie Centralnego Obszaru Biznesu, Dworca Centralnego, C.H. Złote Tarasy oraz Pałacu Kultury i Nauki. Komunikacja miejska jest doskonale rozwinięta, zapewniając łatwy dostęp do licznych linii tramwajowych i autobusowych, jak również do metra. Okolica Złotej 44 zapewnia również szeroki wachlarz restauracji, kawiarni, klubów jak również sklepów i punktów usługowych.

Cena 28000 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (300 PLN) zawiera dwa miejsca w parkingu podziemnym, zawiera komórkę lokatorską + opcjonalnie Internet i TV (60 PLN)

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą, prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
nowa cena
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 15352
Inwestycja

Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
28 000 PLN
(6 128 EUR)

cena/M2
170 PLN

Powierzchnia
165m2

Sypialnie
3

łazienki
3

od centrum
1km

piętro
31

niedawna aktualizacja
15-10-2021