Wyjątkowy, cichy, trzypokojowy apartament z dużym balkonem w prestiżowym kompleksie Angel Wawel - Sukiennicza, Kraków - for-rental, ref. 13981 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Wyjątkowy, cichy, trzypokojowy apartament z dużym balkonem w prestiżowym kompleksie Angel Wawel


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May prezentuje na wynajem apartament z dwoma sypialniami w nowo powstałym, luksusowym kompleksie Angel Wawel, zlokalizowanym w sąsiedztwie Wawelu oraz Bulwarów Wiślanych.

Apartament jest usytuowany na drugim piętrze w pięciopiętrowym budynku. Ma całkowitą powierzchnię 65.08m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, osobnej toalety oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy przestronny balkon o ekspozycji zachodniej. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Kompleks Angel Wawel powstał w dawnych murach klasztoru sióstr Koletek. Poddane gruntownej renowacji i powiększone o nowoczesny budynek z ogrodem stworzyły zamkniętą, intymną przestrzeń. Wśród udogodnień mieszkańcy znajdą całodobową ochronę i obsługę konsjerża, podziemny parking, strefę SPA (basen, łaźnia parowa, sauna sucha oraz siłownia), a także dostępną tylko dla lokatorów strefę wspólną, w której przewidziano: piwniczkę na wina, bibliotekę, kino, cafe bar, kącik zabaw dla dzieci i salę gier.
W kompleksie znajdują się także dostępne wyłącznie dla mieszkańców niezwykłe tereny zielone zaprojektowane przez utytułowanego projektanta ogrodów oraz z rzeźbami Bronisława Chromego.

Lokalizacja Angel Wawel u zbiegu ulic Koletek i Sukienniczej, z widokiem na Zamek Królewski na Wawelu, jest jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Polsce. W najbliższym sąsiedztwie zaczyna się także dzielnica Kazimierz - pełna zabytków kultury historyczna dzielnica żydowska.

Cena 3900 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (935.28 PLN) + media (150 PLN)

Prosimy o kontakt z Hamilton May w celu obejrzenia mieszkania.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 13981
Inwestycja

Miasto
Kraków

Ulica

Dzielnica

cena
3 900 PLN
(895 EUR)

cena/M2
60 PLN

Powierzchnia
65m2

Sypialnie
2

łazienki
2

od centrum
1km

piętro
2

data aktualizacji
26-08-2019