Klimatyzowany apartament z jedną sypialnią w sąsiedztwie Wawelu - Stradomska, Kraków - for-rental, ref. 15744 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Klimatyzowany apartament z jedną sypialnią w sąsiedztwie Wawelu


Minimalny okres wynajmu: 3 miesięcy

Hamilton May prezentuje komfortowe i bardzo stylowe mieszkanie zlokalizowane na Krakowskim Starym Mieście w inwestycji Stradonia.

Apartament o powierzchni 55 m2 składa się z oddzielnej sypialni z garderobą, salonu oraz w pełni wyposażonej kuchni z częścią jadalną. Łazienka wyposażona jest w prysznic. W apartamencie znajduje się komfortowe, podwójne łoże o szerokości 180 cm.

Apartament usytuowany jest na 1 piętrze budynku z dostępem do windy, a jego okna prezentują widok na dziedziniec. Apartament ma klasyczny współczesny design z niestandardowymi meblami polskich projektantów oraz jest urządzony z dbałością o każdy szczegół.

Do udogodnień należą klimatyzacja, kominek, serwis sprzątający raz w miesiącu, pełne wyposażenie mieszkania, całodobowa recepcja, sejf, ochrona i monitoring.

Stradonia to 500-letni budynek zmodernizowany do potrzeb współczesnego mieszkańca z windami, klimatyzacją i historycznym charakterem. Kamienica pochodzi z początku XVI wieku. Budynek został całkowicie odrestaurowany, posiada zarówno historyczny urok, jak i nowoczesne udogodnienia oraz funkcjonalność.
Ponadczasowa elegancja i naturalne materiały sprawiają, że wnętrza Stradonii są wyjątkowe. Zaprojektowane przez polskich projektantów, lokalnych rzemieślników i z najwyższej klasy materiałów.

Budynek znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych części Krakowa: na granicy Starego Miasta i Kazimierza, przy ulicy Stradomskiej. Lokalizacja zapewnia dostęp zarówno do najważniejszych kulturalnych obiektów miasta i łatwe połączenie z wszystkimi dzielnicami Krakowa, a także sprosta oczekiwaniom entuzjastów miejskiego stylu życia.

Apartament dostępny jest zarówno na krótki jak i długi okres najmu.

Cena 4500 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (400 PLN) zawiera media zawiera Internet i TV

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania więcej informacji.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 15744
Miasto
Kraków

Ulica

Dzielnica

cena
4 500 PLN
(985 EUR)

cena/M2
82 PLN

Powierzchnia
55m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
1km

piętro
1

data aktualizacji
27-09-2021