Dwupoziomowy, przestronny apartament z czterema sypialniami na Woli Justowskiej w nowej inwestycji - Wola Exclusive Apartments - Pylna, Kraków - for-rental, ref. 14295 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Dwupoziomowy, przestronny apartament z czterema sypialniami na Woli Justowskiej w nowej inwestycji - Wola Exclusive Apartments


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May z ogromną przyjemnością pragnie Państwu przedstawić ofertę wynajmu pięknego dwupoziomowego apartamentu położonego w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Woli Justowskiej.

Mieszkanie o powierzchni 120m2 składa się z dwóch poziomów. Na pierwszym poziomie znajduje się przestronny salon z wyjściem na dwa bardzo duże balkony, otwarta kuchnia z wyspą, gabinet który może również pełnić funkcję sypialni oraz przestronna łazienka z pralnią. Kuchnia jest w pełni wyposażona w sprzęty AGD - lodówka z zamrażarką, piekarnik, kuchenka elektryczna i zmywarka. Apartament został wykończony w najwyższym standardzie. Na drugim poziomie znajduje się główna sypialnia z garderobą i prywatną łazienką, dwie ustawne sypialnie oraz łazienka. Apartament jest zupełnie nowy, nigdy wcześniej nie był zamieszkiwany. Do mieszkania przynależy zewnętrzne miejsce postojowe.

Apartament mieści się w nowoczesnej inwestycji przy ul. Pylnej, ukończonej w 2019 roku. Wola Exclusive Apartments to wyjątkowy kompleks budynków w zielonej części Woli Justowskiej. Dodatkowym atutem jest kameralność osiedla - w jednym budynku znajdują się tylko cztery mieszkania.

Inwestycja zlokalizowana jest starej części Woli Justowskiej – najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa. O jej wyjątkowości decyduje bliskość do centrum, przy jednoczesnym dostępie do terenów zielonych. Okolica jest wyjątkowo spokojna, w odpowiedniej odległości od dróg o natężonym ruchu. W niedalekim sąsiedztwie Wola Exclusive Apartments znajduje się Park Decjusza, ścieżka wzdłuż Rudawy i krakowskie ZOO.

Cena 3000 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (380 PLN) + media (250 PLN) zawiera miejsce parkingowe zewnętrzne + opcjonalnie Internet i TV (50 PLN)

Zapraszamy do oglądania.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
na wyłączność
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 14295

Miasto
Kraków

Ulica


cena
3 000 PLN
(699 EUR)

cena/M2
25 PLN

Powierzchnia
120m2

Sypialnie
4

łazienki
3

od centrum
6km

piętro
1

data aktualizacji
25-10-2019