Nowe, stylowo i komfortowo urządzone mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Lubicz, Kraków - for-rental, ref. 14025 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Nowe, stylowo i komfortowo urządzone mieszkanie w doskonałej lokalizacji


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę wynajmu mieszkania w prestiżowej inwestycji "Browar Lubicz".

Prezentowana nieruchomość o powierzchni 49,87 m2, posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny, salon z balkonem który wychodzi na cichą i spokojną okolicę, jedna sypialnia, łazienka z prysznicem oraz przedpokój. Mieszkanie jest całkowicie nowe, do jego wykończenia użyte zostały najlepszej klasy materiały oraz sprzęty RTV/AGD. Mieszkanie jest w kompleksowo wyposażone i umeblowane, gotowe do wprowadzenia się.

Browar Lubicz to powstająca w centrum Krakowa inwestycja mieszkaniowa łącząca elementy tradycyjnej architektury istniejącego niegdyś w tym miejscu browaru z nowoczesnym budownictwem. Niewysoka zabudowa mieszkalna została połączona z zabytkowymi budynkami browaru. Na terenie znajdzie się parking podziemny, place zabaw, przestrzenie komercyjne i biurowe oraz butik piwny nawiązujący do tradycji tego miejsca. Na terenie Browaru zaplanowano także trzy miejskie place zlokalizowane wzdłuż ulicy Lubicz. Ważnym dopełnieniem zagospodarowania przestrzeni będą liczne tereny zielone.

Browar Lubicz znajduje się zaledwie 800m od Rynku Głównego. Położenie przy ul. Lubicz daje mieszkańcom doskonały dostęp zarówno do środków komunikacji miejskiej, dworców PKP oraz MDA, a także jednego z głównych węzłów komunikacyjnych Krakowa - Ronda Mogilskiego.

Cena 3100 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (500 PLN) + media (100 PLN) + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (200 PLN )

W celu obejrzenia nieruchomości prosimy o kontakt z naszym biurem.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
nowa cena
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 14025
Inwestycja

Miasto
Kraków

Ulica

Dzielnica

cena
3 100 PLN
(723 EUR)

cena/M2
63 PLN

Powierzchnia
49m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
1km

piętro
3

niedawna aktualizacja
02-12-2019