Stylowe mieszkanie w sercu starego Żoliborza - Krasińskiego, Warszawa - for-rental, ref. 13990 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Stylowe mieszkanie w sercu starego Żoliborza


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować ofertę na wynajem mieszkania na Starym Żoliborzu w odległości 100m o stacji Metra Plac Wilsona. Apartament jest idealny dla pary lub singla, ceniących uroki zielonego Żoliborza i bliskość do centrum miasta.

Dwupokojowe mieszkanie składa się aneksu kuchennego, otwartego pokoju dziennego, łazienki oraz dużej wygodnej sypialni. Mieszkanie jest w pełni wyposażone w sprzęt RTV i AGD. Wyposażenie mieszkanie wyróżnia się nowoczesnym designem i wysoką jakością materiałów, co jest ważne dla wymagających klientów. Mieszkanie nie było wcześniej wynajmowane, dlatego jest w tak świetnym stanie.

Kamienica została zbudowana w latach 30 tych XX wieku ma cztery kondygnacji, obecnie zarządza nią sprawnie działająca wspólnota dokonująca regularnych napraw oraz ulepszeń standardów budynku. Sięgając do historii Żoliborz Centralny po wojnie zdominowany został przez architektów młodego pokolenia, zgromadzonych wokół Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Celem spółdzielni było zbudowanie tanich i wygodnych mieszkań dla robotników. Pomimo dużych ograniczeń w budżecie postanowiono tam zadbać o jak najlepsze warunki życia mieszkańców. Zadbano też o bardzo wysoki udział zieleni, stworzenie placów zabaw i oczek wodnych.

Dojście do stacji metra Plac Wilsona zajmuje 3 minuty. Dojazd do Dworca Centralnego zajmuje 12 minut, do Centrum Handlowego Arkadia 7 minut. Otoczenie zielenią dodaje uroku, w pobliżu jest Park Imienia Żołnierzy Żywiciela, Skwer Igora Newerlego oraz Sady Żoliborskie, to wszystko stwarza możliwość częstych spacerów i wycieczek rowerowych. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się przedszkola, szkoła, restauracje, winiarnie, kawiarnie, sklepy spożywcze, apteka, poczta i banki. Miejsce niezwykłe, z jednej strony bliskość aglomeracji, z drugiej odseparowane od zgiełku i hałasu wśród licznej zieleni.

Cena 2900 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (150 PLN)

Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 22 428 16 15
nowa cena
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 13990
Miasto
Warszawacena
2 900 PLN
(666 EUR)

cena/M2
58 PLN

Powierzchnia
50m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
5km

piętro
2

niedawna aktualizacja
13-09-2019