Przestronne, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie przy samym Rondzie ONZ - Icchoka Lejba Pereca, Warszawa - for-rental, ref. 13277 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Przestronne, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie przy samym Rondzie ONZ


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May prezentuje nowoczesne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzynastym piętrze zapewniającym przepiękny widok na panoramę miasta.

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie posiada funkcjonalny rozkład i składa się ze słonecznego salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni (jedna z loggią), łazienki, WC i korytarza. Zamieszczona oferta to przykładowe mieszkanie. Inwestycja oferuje apartamenty o zróżnicowanej wielkości, w tym apartamenty typu studio, z jedną, dwiema lub trzema sypialniami, z balkonami lub z tarasami. Charakteryzują się one niezwykłą funkcjonalnością, bardzo dobrym standardem wykończenia, zapewniającym najwyższy komfort mieszkania. Każdy apartament wyposażony jest w pralkę i zmywarkę oraz może zostać wynajęty z pełnym umeblowaniem lub bez.

Pereca 11 to 14-kondygnacyjny budynek mieszkalny wielorodzinny, w którym znajdują się 193 apartamenty oraz 3 lokale handlowo-usługowe na parterze. Stanowi idealne miejsce dla osób ceniących miejski tryb życia w jednocześnie spokojnym zakątku w samym centrum miasta.

Pereca 11 zlokalizowany jest w centrum biznesowej części Warszawy, w jednej z najprężniej rozwijającej się dzielnicy. W pobliżu znajdują się najważniejsze węzły komunikacyjne, takie jak stacja metra ONZ, liczne przystanki tramwajowe i autobusowe oraz Dworzec Centralny. Doskonale rozwinięta infrastruktura miejska zapewnia także dostęp do wielu restauracji, kawiarni, barów i rozmaitych punktów handlowo-usługowych. W ciągu kilku minut spacerem można dojść do Pałacu Kultury i Złotych Tarasów.

Cena 4200 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (593 PLN) + media (100 PLN) + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (300 PLN )

Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych apartamentów.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 13277
Inwestycja

Miasto
Warszawa


Dzielnica

cena
4 200 PLN
(944 EUR)

cena/M2
60 PLN

Powierzchnia
70m2

Sypialnie
2

łazienki
2

od centrum
w centrum

piętro
13

data aktualizacji
16-04-2020