Nowoczesny apartament w sercu Krakowa, przy Błoniach - 3 Maja, Kraków - for-rental, ref. 11569 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Nowoczesny apartament w sercu Krakowa, przy Błoniach


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May oferuje wyjątkową okazję wynajęcia luksusowo urządzonego mieszkania położonego w sercu Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Błoń, w budynku Park Club.

Apartament mieści się na 5 piętrze luksusowego budynku. Ma powierzchnię 45m2, na którą składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. W mieszkaniu znajduje się również cichy i zielony taras z widokiem na Park Jordana oraz przynależy do niego miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Apartament wykończony jest najwyższej klasy materiałami i wyposażony w luksusowe meble i sprzęty.

Park Club to budynek apartamentowo-biurowy. Trzy piętra zajmowane są przez biura, natomiast zwieńczeniem budowli są dwie kondygnacje mieszczące luksusowe apartamenty. Z tarasów i balkonów apartamentów, roztacza się widok na najpiękniejsze, historyczne i zielone rejony miasta. Wewnątrz, wystrój cechuje ponadczasowa elegancja i luksus. Mieszkańcy korzystać mogą z nowocześnie wyposażonej siłowni i sauny, a także podziemnego parkingu.

Park Club położony jest w jednym z najpiękniejszych i prestiżowych miejsc Krakowa – na skraju krakowskich Błoń. Z jego okien rozciąga się wyjątkowy widok na Las Wolski i Kopiec Kościuszki, a także na oddalony zaledwie o krok Park Jordana, natomiast z oddali można dostrzec wieże Wawelu.

Cena 4500 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (970 PLN) + media (100 PLN) zawiera miejsce w parkingu podziemnym, zawiera komórkę lokatorską

Zapraszamy do kontaktu w celu oglądnięcia mieszkania.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 11569
Miasto
Kraków

Ulica


cena
4 500 PLN
(1 011 EUR)

cena/M2
100 PLN

Powierzchnia
45m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
1km

piętro
5

data aktualizacji
20-03-2020