Pięknie położony kameralny dom na osiedlu Marina Mokotów - Rymarska, Warszawa - for-rental, ref. 8196 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Pięknie położony kameralny dom na osiedlu Marina Mokotów


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować stylowy, wygodny dom z basenem dla rodziny z dziećmi w osiedlu Marina Mokotów.

Dom w zabudowie bliźniaczej składa się z trzech kondygnacji. Na parterze znajduje się salon z częściowo otartą na niego kuchnią, jadalnia, pokój gościnny, spiżarnia, łazienka oraz garaż na dwa samochody. Dodatkowo na parterze znajduje się też pomieszczenie oranżerii z rosnącą palmą, basenem do użytku cały rok i kominkiem na zimowe wieczory.

Na pierwszym zlokalizowane są trzy sypialnie z własnymi łazienkami, a także ogólnodostępna łazienka, pralnia i siłownia. Z kolei na ostatnim, drugim piętrze mamy pokój kinowy z barkiem i przestronnym tarasem o powierzchni około 80 m2 z trawnikiem i skalniakiem, a także gabinet do pracy. W domu znajduje się klimatyzacja w całym domu oraz podgrzewanie podłogowe we wszystkich łazienkach i na parterze. Ponadto dom został wyposażony w alarm, video-monitoring, system inteligentnego zarządzania.

Marina Mokotów to eleganckie i stylowe osiedle willowe zlokalizowane wśród malowniczych uliczek Mokotowa - zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach. Lekkie, przestronne wnętrza, obszerne tarasy, ogrody i zaplecze techniczne przyczyniają się do zwiększenia komfortu życia mieszkańców osiedla. Cały kompleks jest bardzo cichy, spokojny i bardzo malowniczy.

Jedną z największych zalet inwestycji jest bez wątpienia unikatowa lokalizacja - kompleks mieści się zaledwie 10 min jazdy od centrum Warszawy, jak również 10 min od lotniska Chopina i jedyne 5 min od rozwijającego się biurowego centrum dzielnicy. Lokalna infrastruktura jest bardzo dobrze rozwinięta - w okolicy odnajdziemy wiele sklepów, restauracji i kawiarni, jak również klinikę dentystyczną, pralnię, fryzjera, bank, trzy przedszkola oraz liczne place zabaw. Klinika Lux Med mieści się tuż koło wjazdu na osiedle, podobnie z resztą jak dobrze wyposażona apteka. Kort tenisowy i supermarket znajdują się niewiele dalej.

Cena 28 000 PLN miesięcznie , zawiera garaż + media (2200 PLN)

Prosimy o kontakt z biurem Hamilton May w celu otrzymania dalszych informacji.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 8196
Inwestycja

Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
28 000 PLN
(6 516 EUR)

cena/M2
60 PLN

Powierzchnia
470m2

Sypialnie
4

łazienki
3

od centrum
4km

rozmiar działki
750m2

data aktualizacji
11-02-2019