Elegancki dom w zabudowie szeregowej w Starym Wilanowie - Królowej Marysieńki, Warszawa - for-rental, ref. 7639 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Elegancki dom w zabudowie szeregowej w Starym Wilanowie


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować na wynajem świetnie rozplanowany szeregowiec położony w Starym Wilanowie.

Dom o powierzchni 240 m2 składa się z salonu połączonego z kuchnią na poziomie pierwszym, głównej sypialni, łazienki i garderoby na poziomie drugim oraz trzech sypialni (jedna z nich z garderobą), łazienki i garderoby na poziomie trzecim. W głównej sypialni znajdują się pojemne, wysokie szafy. Główna łazienka wykończona jest z materiałów wysokiej jakości - marmur oraz jest z niej wyjście na balkon. Jest to bardzo przestronne pomieszczenie. Na podłogach położony jest parkiet drewniany, a na schodach marmur. Na poziomie parteru znajduje się garaż jednostanowiskowy, duże pomieszczenie, z którego jest wyjście do ogrodu, pralnia z kotłownią (nowy piec gazowy), toaleta. Przed budynkiem może parkować drugi samochód.

Budynek w zabudowie szeregowej (segment środkowy) został wybudowany w 2000 roku. Wykonany jest z cegły, dzięki czemu latem panuje w nim przyjemny chłód, a zimą długo utrzymuje się ciepło. Składa się z 4 poziomów. Z parteru jest wyjście na mały, zagospodarowany zielenią ogródek. Dom wyposażony jest w system alarmowy.

Inwestycja znajduje się w prestiżowej części Wilanowa, wśród niskiej i w przeważającej mierze jednorodzinnej zabudowy. W pobliżu znajduje się wiele terenów zielonych i rekreacyjnych (park z Pałacem w Wilanowie, liczne ścieżki rowerowe oraz trasy biegowe), jak również centrum medyczne, poczta, restauracje, przystanki autobusowe oraz centrum handlowe Sadyba Best Mall. Dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmuje ok. 15 minut.

Cena 8 000 PLN miesięcznie, zawiera garaż. Dodatkowo płatne media wg. zużycia.

Wszystkie osoby zainteresowane obejrzeniem tego domu zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 7639
Miasto
Warszawa


Dzielnica

cena
8 000 PLN
(1 862 EUR)

cena/M2
32 PLN

Powierzchnia
250m2

Sypialnie
4

łazienki
3

od centrum
8km

rozmiar działki
300m2

data aktualizacji
22-10-2019