Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Garden Residence - Przemysłowa, Kraków - na sprzedaż, ref. 14771 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Garden Residence


Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie znajdujące się w przepięknej i jedynej w swoim rodzaju w Krakowie inwestycji Garden Residence.

Mieszkanie znajduje się na parterze, ma powierzchnię 62,71 m2 i składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz garderoby. Mieszkanie jest wykończone, gotowe do wejścia, przynależy do niego niewielki ogródek (dostępny z salonu) miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.

Garden Residence to najwyższej jakości komfort i luksus jakie znajdziecie Państwo w nowoczesnej inwestycji składającej się z około 500 mieszkań, oddanych do użytku w 2010 roku. Budynek jest ogrodzony, monitorowany a także chroniony. Niebywałym atutem jest możliwośc korzystania z fitness centrum „Młyn”, wyposażonego także w basen, największej siłowni zlokalizowanej w inwestycji mieszkaniowej w Polsce. To, co wyróżnia ta inwestycję na tle innych jest przepiękny wewnętrzny ogród o łącznej powierzchni ok. 7000 m2 znajdujący się w centrum inwestycji.

Garden Residence zlokalizowane jest w historycznej pofabrczynej dzielnicy jaką jest Zabłocie, nad brzegiem Wisły, naprzeciw malowniczego Kazimierza – co czyni tą inwestycją jeszcze bardziej wartościową. Na Zabłociu powstało również Muzeum Pamięci poświęcone historii krakowskich Żydów, a zaledwie kilka kroków dalej przy znanej fabryce Schindlera swoją działalność prowadzi Muzeum Sztuki Współczesnej i Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora „Cricoteka”. Ta doskonała lokalizacja w połączeniu z ciekawą historią wzbudziła zainteresowanie inwestorów, którzy dostrzegli potencjał dzielnicy i zaczęli w nią inwestować powoli przeistaczając ją w pełną energii, nowoczesna dzielnicę mieszkaniową. Bardzo dobrze rozwinięta siec komunikacyjna, pozwalająca dostać się w każdy zakątek Krakowa, w niecałe 10 min tramwajem dotrzemy na Stare Miasto, sąsiedztwo słynnego centrum Galerii Kazimierz oraz kinowego kompleksu jest kolejnym bardzo dużym atutem tego kompleksu.

Cena 700000 PLN do negocjacji + obligatoryjnie miejsce w parkingu podziemnym (40000 PLN )

Zapraszamy do kontaktu z Hamilton May i oglądania .

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
rezerwacja
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 14771
Inwestycja

Miasto
Kraków

Ulica

Dzielnica

cena
700 000 PLN
(158 604 EUR)

cena/M2
11 111 PLN

Powierzchnia
63m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
2km

piętro
Parter

niedawna aktualizacja
27-05-2020