Na sprzedaż, wyjątkowy, pięknie urządzony apartament zlokalizowany w sercu Starego Miasta tuż obok Wawelu - Plac Na Groblach, Kraków - na sprzedaż, ref. 13289 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Na sprzedaż, wyjątkowy, pięknie urządzony apartament zlokalizowany w sercu Starego Miasta tuż obok Wawelu


Hamilton May przedstawia Państwu nową ofertę sprzedaży wyjątkowego, czteropokojowego apartamentu zlokalizowanego w samym sercu Starego Miasta.

Na powierzchnię apartamentu składa się przestronny, widokowy salon z częścią jadalnianą, częściowo oddzielna kuchnia, główna sypialnia z łazienka, pokój gościnny, gabinet do pracy, łazienka dla gości, pomieszczenie gospodarcze/pralnia, duża garderoba oraz duża komunikacja. Nieruchomość wykończona jest w bardzo wysokim standardzie z dbałością o każdy detal. Połączenie ponadczasowych, naturalnych materiałów wykończeniowych takich jak kamień, drewno, szkło nadaje wnętrzu dużej neutralności i sprawia, iż niemal każdy poczuje się w nim komfortowo. Nieruchomość wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęty AGD. Dodatkowo, w apartamencie znajdują się piękne obrazy nawiązujące do historii Krakowa i samego Placu na Groblach. Dużym atutem nieruchomości jest jej dwustronny układ. Okna z salonu wychodzą na Plac na Groblach z widokiem na Wawel, zaś okna z sypialni na wewnętrzny, cichy dziedziniec.

Plac na Groblach 5 to luksusowa inwestycja zrealizowana w 2013 roku, na którą składają się dwie niezależne kamienice u stóp Zamku Królewskiego z pięknym widokiem na Wisłę oraz Wawel. Całość wykonana jest z wysokiej klasy materiałów: drewna, szkła, stali oraz naturalnego kamienia.

Plac na Groblach jest cichym, bardzo zielonym zakątkiem w centrum miasta. Wśród starych, zabytkowych kamienic znajduje się podziemny parking oraz boisko. Dwa kroki stąd do Wawelu i Starego Miasta.

Cena 4870000 PLN + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (150000 PLN)

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 13289
Inwestycja

Miasto
Kraków


Dzielnica

cena
4 870 000 PLN
(1 136 019 EUR)

cena/M2
27 283 PLN

Powierzchnia
179m2

Sypialnie
3

łazienki
2

od centrum
w centrum

piętro
1

data aktualizacji
20-03-2019