Przestronny apartament w prestiżowej inwestycji Drukarnia Narodowa - Józefa Piłsudskiego, Kraków - na sprzedaż, ref. 13357 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Przestronny apartament w prestiżowej inwestycji Drukarnia Narodowa


Hamilton May przedstawia ofertę sprzedaży przestronnego apartamentu w prestiżowej inwestycji "Drukarnia Narodowa". Nieruchomość położona w reprezentacyjnym budynku z windą, z 2 miejscami postojowymi w garażu podziemnym - w unikalnej lokalizacji kilka minut pieszo od Rynku Głównego.

Prezentowany apartament o powierzchni 112,91 m2 położony jest na drugim piętrze frontowego budynku. Apartament posiada dwu-stroną funkcję i składa się z przestronnego pokoju dziennego z miejscem na przyszłą kuchnie. Pokój dzienny jest skierowany na ul. Piłsudskiego i ma płd/wsch ekspozycje. Nieruchomość posiada dwie przestronne sypialnie z czego jedna ma dostęp na przestronny balkon. Obie sypialnie są skierowane na cichy i spokojny dziedziniec budynku z płn/zach ekspozycją. 1 duża łazienka z możliwością zrobienia drugiej łazienki, pokoju gospodarczego, oraz holu. Mieszkanie obecnie było użytkowane na biuro, ale idealnie można go zaadaptować na apartament położony w sercu Krakowa. (Meble ruchome nie wchodzą w skład sprzedaży).

Drukarnia Narodowa łączy w sobie nowoczesność i historię. Elementy zabytkowe i historyczne zostały odrestaurowane, zaś budynki wyposażono w nowe windy, systemy monitoringu i miejsca postojowe dla samochodów. Drukarnia Narodowa to kompleks budynków o wysokim standardzie wykończenia części wspólnych i otoczenia budynku.

Drukarnia Narodowa to kameralna inwestycja w samym centrum miasta, na zielonej i reprezentacyjnej ulicy Piłsudskiego. Wokół znajdują się liczne restauracje, największe atrakcje Krakowa (Rynek Główny, Zamek Królewski na Wawelu) oraz tereny zielone takie jak Błonia, Planty oraz Bulwary Wiślane.

Cena sprzedaży - 1 469 000 PLN + miejsce postojowe położone w garażu podziemnym za 80 000 PLN.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt celem umówienia prezentacji.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 13357
Inwestycja

Miasto
Kraków


Dzielnica

cena
1 469 000 PLN
(345 281 EUR)

cena/M2
13 000 PLN

Powierzchnia
113m2

Sypialnie
2

łazienki
2

od centrum
1km

piętro
2

data aktualizacji
03-04-2019