Dwupoziomowy penthouse w inwestycji Apartamenty Stary Żoliborz - Hanki Czaki, Warszawa - na sprzedaż, ref. 7738 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Dwupoziomowy penthouse w inwestycji Apartamenty Stary Żoliborz


Hamilton May przedstawia luksusowy penthouse położony na dwóch ostatnich piętrach w kameralnej inwestycji na Starym Żoliborzu.

Dwupoziomowy penthouse z widokiem na trzy strony świata składa się dwóch kondygnacji. Kondygnację I stanowi część mieszkalna z tarasem widokowym, która składa się: z salonu z jadalnią, kuchni, salonu telewizyjnego, sypialni z salonem kąpielowym i dwoma garderobami, sypialni z łazienką oraz WC. Kondygnacja II to ogród i część rekreacyjna złożona z aneksu wypoczynkowego - spa z jacuzzi, sauny suchej, sauny mokrej oraz zaplecza gospodarczego.

Apartament został wykończony w bardzo wysokim standardzie z windą wjeżdżającą do apartamentu. Ściany zdobione są panelingami i sztukaterią gipsową. Podłogi wykonane zostały z kamienia naturalnego trawertynu oraz drewna egzotycznego sucupira. W salonie znajduje się otwarty kominek z czarnego, ręcznie rzeźbionego marmuru. Meble, zabudowa winiarni i barku zostały zaprojektowane i wykonane na specjalne zamówienie z hebanu i czarnego granitu.

Kuchnia w pełni wyposażona ze sprzętem AGD Bosch. Ściana za głównym ciągiem kuchennym wykonana została z marmuru, blaty kuchenne z czarnego granitu. Jedną z dwóch garderób należących do sypialni można zaaranżować na gabinet lub trzecią sypialnię z łazienką. W łazienkach ściany i podłogi wyłożone zostały kamieniem naturalnym, armatura - Citterio i Hansgroche. Apartament został wyposażony w ogrzewanie podłogowe, systemy: automatycznej klimatyzacji z opcją grzania, nawilżania powietrza, programowania oświetlenia, podtynkowy system audio i TV.

Inwestycja składa się z dwóch kameralnych, luksusowych budynków nawiązujących do żoliborskiej tradycji architektonicznej oraz cichego, starannie zaaranżowanego, zielonego patio. Na parterze znajdują się lokale usługowe w większości użytkowane przez banki, natomiast ostatnie kondygnacje zajmują luksusowe penthousy z rozległymi tarasami widokowymi. Obiekt jest bardzo bezpieczny, monitorowany z całodobową ochroną oraz podziemnym parkingiem. Wysokość pomieszczeń wynosi 2,95 m.

Stary Żoliborz to prestiżowa, zielona dzielnica z tradycjami o ciekawej historii, chętnie zamieszkiwana przez elity inteligenckie. Wyróżnia się staranną klasyczną architekturą, obfitością zieleni oraz dogodną komunikacją w centrum miasta/. Inwestycja zlokalizowana dwa kilometry od centrum handlowego Arkadia, trzy kilometry od Starego Miasta i centrum Warszawy. W pobliżu park Kaskada oraz park Kępa Potocka.

Cena 1 900 000 EUR zawiera dwa miejsca w parkingu podziemnym oraz prywatne pomieszczenie garażowe.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 7738
Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
1 900 000 EUR
(8 454 050 PLN)

cena/M2
7 252 EUR

Powierzchnia
262m2

Sypialnie
2

łazienki
2

od centrum
4km

piętro
4

data aktualizacji
30-03-2020