Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Wiślane Tarasy na Grzegórzkach - Grzegórzecka, Kraków - na sprzedaż, ref. 12889 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Wiślane Tarasy na Grzegórzkach


Hamilton May ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 41m2 z wyodrębnioną sypialnią położone przy bulwarach Wisły, w inwestycji Wiślane Tarasy na Grzegórzkach.

Prezentowane mieszkanie o powierzchni 41 m2 składa się z przytulnego salonu z aneksem kuchennym, wyodrębnionej sypialni, korytarza oraz łazienki. Posiada duży balkon. Mieszkanie jest nowoczesne, ma funkcjonalny, jasny salon. Sypialnia jest wydzielona z salonu. W mieszkaniu znajduje się w pełni wyposażona w wysokiej jakości sprzęty AGD kuchnia, korytarz z szafami wnękowymi. Ogrzewanie jest z sieci miejskiej. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane, jest bardzo zadbane.

Wiślane Tarasy to duża, nowoczesna inwestycja w bezpośrednim sąsiedztwie dzielnicy Kazimierz, która słynie z prestiżu i cieszy się dużą popularnością. Składa się z 6 nowoczesnych i funkcjonalnych budynków zlokalizowanych na pięciohektarowej działce. Inwestycja wykończona jest w najwyższym standardzie, wyposażona w windy, podziemny parking, całodobową ochronę. Do dyspozycji mieszkańców dostępne jest spa centrum oraz fitness club, a także duży dziedziniec z placem zabaw.

Wiślane Tarasy posiadają doskonałą lokalizację, co stanowi niewątpliwy atut inwestycji. Niedaleko znajduje się rondo Grzegórzeckie, z dostępem do dużej ilości linii tramwajowych i autobusowych oraz popularne centrum handlowe – Galeria Kazimierz. Na terenie osiedla znajdują się liczne gabinety medyczne, sklep spożywczy, fryzjer, gabinet kosmetyczny oraz żłobek.

Cena 460000 PLN do negocjacji

Prosimy o kontakt z biurem Hamilton May w przypadku zainteresowania tą ofertą.

Ta nieruchomość jest zarządzana przez Hamilton, co oznacza, że najemca otrzyma wsparcie i pomoc naszego zespołu w języku angielskim/polskim, w sprawach związanych z wynajmem nieruchomości przez cały okres trwania umowy.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
nowa/wyłączność
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 12889
Inwestycja

Miasto
Kraków


Dzielnica

cena
460 000 PLN
(107 804 EUR)

cena/M2
11 220 PLN

Powierzchnia
41m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
1km

piętro
2

niedawna aktualizacja
13-06-2019