Na sprzedaż luksusowy, czteropokojowy apartament w kameralnym budynku przy ulicy Czarodziejskiej w Krakowie - Czarodziejska, Kraków - na sprzedaż, ref. 13956 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Na sprzedaż luksusowy, czteropokojowy apartament w kameralnym budynku przy ulicy Czarodziejskiej w Krakowie


Hamilton May prezentuje nietuzinkową ofertę sprzedaży wyszukanego, dwupoziomowego apartamentu położonego w prestiżowym kompleksie czterech eleganckich budynków przy ul. Czarodziejskiej na Starych Dębnikach, w niedalekim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych i Parku Dębnickiego.

Prezentowany apartament znajduje się na dwóch ostatnich kondygnacjach budynku otoczonego zielenią oraz innymi kameralnymi inwestycjami o bardzo wysokim standardzie. Jego całkowita powierzchnia wynosi 155m2, wyższa kondygnacja otoczona jest przez wychodzący na wszystkie strony świata taras, z którego wśród zieleni dostrzec można między innymi wspaniałą panoramę Wawelu i skrawki Starego Miasta. Strefa dzienna znajdująca się na trzecim, ostatnim piętrze budynku składa się z salonu, otwartej kuchni ze strefą jadalnianą, pokoju obecnie przeznaczonego na biuro, kącika z dyskretnie wkomponowanym barkiem, pralni oraz toalety.

Wszystkie pomieszczenia maja dostęp na taras oraz dzięki dużym oknom zapewnioną znaczną ilość światła. Niższa kondygnacja podzielona jest na dwie sypialnie: master bedroom z garderobą oraz łazianką oraz sypialnię dziecięcą z drugą łazianką. Oba piętra połączone są wewnętrznymi schodami oraz dodatkową przestrzenią zabudowaną szafami wnękowymi. Na obie kondygnacje dociera winda, dodatkowym atutem jest możliwość zabudowania i włączenia do mieszkania klatki schodowej na ostatnim piętrze dzięki czemu można uzyskać dodatkową przestrzeń gospodarczą.

Mieszkanie jest harmonijnie zaprojektowane, meble i elementy wykończenia były bardzo precyzyjnie wyselekcjonowane aby nadać mieszkaniu maksymalną funkcjonalność a zarazem lekki i luksusowy wygląd. Vis a vis kuchni przygotowano miejsce na eko-kominek, we wszystkich łaziankach znajduje się ogrzewanie podłogowe, mieszkanie wyposażone jest w Fibaro Smart Home System, ostatnia kondygnacja jest klimatyzowana. Do dyspozycji właściciela są dwie prywatne komórki lokatorskie, w garażu budynku znajdują się także dodatkowe, ogólnodostępne miejsca dla rowerów. Istnieje możliwość nabycia mieszkania z całym wyposażeniem oraz maksymalnie dwoma miejscami postojowymi.

Apartament znajduje się w jednym z czterech powstałych w 2014 roku, trzypiętrowych willi, które składają się na całość inwestycji pod nazwą Czarodziejska. Budynek usytuowany jest w bardzo bliskiej odległości od Bulwarów Wiślanych oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Dębnickiego.

Czarodziejska to połączenie komfortu życia w centrum miasta z możliwością obcowania z przestrzenią, ciszą i zielenią. Nieruchomość położona jest blisko centrum Krakowa, jednocześnie znajduje się w zacisznym i spokojnym miejscu, co daje możliwości rekreacyjne do spacerów, jazdy na rowerze ścieżką rowerową lub joggingu. Budynek znajduje się wśród zieleni przylegającego parku z dojrzałym drzewostanem i Parku Dębnickiego, blisko stąd na Salwator, Rynek Dębnicki, Kopiec Kościuszki i na Rynek Główny. Lokalizacja zapewnia też szybki dojazd do lotniska w Balicach.

Cena 3,450,000 PLN do negocjacji zawiera komórkę lokatorską + opcjonalnie dwa miejsca w parkingu podziemnym (100,000 PLN )

Prosimy o kontakt z naszym biurem w celu obejrzenia tego wyjątkowego apartamentu.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 13956

Miasto
Kraków


Dzielnica

cena
3 450 000 PLN
(802 886 EUR)

cena/M2
22 258 PLN

Powierzchnia
155m2

Sypialnie
3

łazienki
2

od centrum
2km

piętro
3

data aktualizacji
21-08-2019