Duży lokal komercyjny w przyziemiu prestizowej kamienicy blisko Rynku Głównego - marszałka JózefaPiłsudskiego, Kraków - na sprzedaż, ref. 4253 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Duży lokal komercyjny w przyziemiu prestizowej kamienicy blisko Rynku Głównego


Hamilton May ma przyjemność zaprezentować przestronny lokal komercyjny o powierzchni 178 m2, idealny na siłownię lub podobną działalność komercyjną znajdujący się w przyziemiu frontowej kamienicy Drukarni Narodowej.

Prezentowany lokal znajduje się w przyziemiu kamienicy. Składa się z dużego pomieszczenia użytkowego o pow. ok 108 m2, 5 dodatkowych pomieszczeń użytkowych, dwóch pomieszczeń sanitarnych, dwóch toalet oraz korytarza. Lokal posiada dwa wejścia: od ulicy oraz ze środka budynku.

Inwestycja łączy w sobie nowoczesność i historię, elementy zabytkowe i historyczne zostały odrestaurowane przez Polskie Pracownie Konserwatorskie. Do wykonania wystroju klatek schodowych i innych części wspólnych kompleksu użyto najlepszych materiałów, min. granitu i marmuru. Budynki wyposażone są w cztery windy łączące kondygnacje mieszkalne z poziomami przeznaczonymi na miejsca postojowe dla samochodów. Cały kompleks wyposażony jest w system monitoringu i ochrony.

Drukarnia Narodowa zlokalizowana jest w obrębie Starego Miasta, zaledwie kilka kroków od Plant. Spacerem można się stąd udać na Rynek, Wawel czy bulwary wiślane. Jednocześnie jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, w bliskiej odległości znajdują się Błonia, Park Jordana i zielone tereny Salwatora. Miejsce to zapewnia idealną komunikację zarówno tramwajową i autobusową. W okolicy znajduje się wiele renomowanych szkół (także międzynarodowa) i uczelni.

Cena: 650 000 PLN netto + 23 % VAT do negocjacji

Prosimy o kontakt z naszym biurem w celu obejrzenia lokalu.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 4253
Inwestycja

Miasto
Kraków


Dzielnica

cena
650 000 PLN
(149 168 EUR)

cena/M2
3 652 PLN

Powierzchnia
178m2

Pomieszczenia
6

od centrum
w centrum

piętro
Piwnica

data aktualizacji
19-08-2019