Piękny, w pełni wyposażony dom na osiedlu Ventana w Walendowie - Słonecznej Polany, Walendów - na sprzedaż, ref. 12447 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Piękny, w pełni wyposażony dom na osiedlu Ventana w Walendowie


Hamilton May prezentuje niezwykłą ofertę domu na sprzedaż,są to eleganckie domy na ekskluzywnym kameralnym osiedlu, położonym w podwarszawskim Walendowie.

Chcielibyśmy zaprezentować rezydencję pokazową, jako inspirację pięknej aranżacji w stylu angielskim. Projekt wnętrz został zrealizowany przez renomowane brytyjskie studio Alexander James Interior Design. Rezydencja pokazowa Berkeley liczy 264 m2 wraz z poddaszem i składa się z 3 poziomów. Strefa parteru może być zaaranżowana jako duży salon z kominkiem i wyjściem do ogrodu, łączący się z otwarta kuchnią. Kolejne poziomy stanowią strefę prywatną z sypialniami i łazienkami. Przemyślany od koncepcji po najmniejszy element wystroju dom został uhonorowany statuetką Złota Villa. Domy w stanie deweloperskim maja ogromny potencjał pod względem wielości sposobów aranżacji.

Dom został wykonany ze sprawdzonych i naturalnych materiałów budowlanych o wysokiej jakości. Materiałem ściennym są pustaki ceramiczne - Poroterm i styropian. Pokrycie dachu jest z wysokiej jakości dachówki ceramicznej w kolorze grafitowym. Drzwi i okna są drewniane, w kolorze białym, z nowoczesnymi okuciami i szybami termofloat. Okna posiadają konstrukcje dwukomorową trzyszybową. Balustrady balkonowe są ręcznie kute ze stali. Budynek posiada instalację mechanicznej wentylacji - rekuperację. Dom posiada dwie pełne kondygnacje (parter i I piętro) o wysokości 2,9 m każda + 3 kondygnacja poddasze. Chronione osiedle z Club House, z własnym kortem tenisowym i terenem zielonym, zaprojektowane jest ze smakiem i wyczuciem elegancji. Wjazd do Ventany otwierają dwie piękne żelazne kute bramy, a teren otacza eleganckie i solidne ogrodzenie. Architektura domów Ventany nawiązuje do tradycji klasycznych dworków. Domy otoczone są piękną, indywidualnie zaprojektowaną zielenią, a uliczki wokół są starannie oświetlone i oznakowane.

Osiedle położone jest w Walendowie, zaledwie 15 minut od centrum Warszawy, pomiędzy Nadarzynem a Magdalenką, 15 min od lotniska Okęcie. W bliskim sąsiedztwie znajduje się C.H. Janki. W pobliżu osiedla znajdują się trasy: katowicka i krakowska.

Cena 3 200 000 PLN do negocjacji zawiera garaż, zawiera komórkę lokatorską.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Poniżej linki do filmów prezentujących:

- osiedle

- dom pokazowy

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
bez prowizji
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 12447

Miasto
Walendów


Dzielnica

cena
3 200 000 PLN
(719 182 EUR)

cena/M2
12 121 PLN

Powierzchnia
264m2

Sypialnie
5

łazienki
3

od centrum
21km

piętro
Parter

rozmiar działki
1000m2

data aktualizacji
07-10-2019