Zupełnie nowa willa (600m2) z basenem na widokowej działce w Mogilanach - Skawińska, Mogilany - na sprzedaż, ref. 11034 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Zupełnie nowa willa (600m2) z basenem na widokowej działce w Mogilanach


Nowoczesna Willa z basenem położona na widokowej działce w Mogilanach.

Dom, położony jest na widokowej i dużej działce na szczycie wzniesienia, z której rozpościerają się wspaniałe widoki na północną stronę od Skawiny poprzez cały Kraków skończywszy na Wieliczce. Dom jest usytuowany w jej centralnej części. Na powierzchnię tej komfortowej rezydencji składają się dwie pełne kondygnacje. Na pierwszej znajduje się przestronny salon z częścią jadalną, kominkiem oraz dwoma wyjściami do ogrodu, kuchnia ze spiżarnią, toaleta, pokój gościnny z prywatną łazienką, pokój fitness, Kino oraz basen i sauna. Na piętrze znajduje się główna sypialnia z dwoma garderobami i łazienką, dwie sypialnie, łazienka oraz garderoba. Dodatkowo w budynku jest garaż z trzema osobnymi stanowiskami dla samochodów.

Cały dom jest wykończony i wyposażony w najwyższym standardzie i z materiałów najwyższej jakości. Dom w całości posiada ogrzewanie podłogowe, klimatyzację, system kamer, system audio (również w ogrodzie), w pełni zautomatyzowane nawadnianie, najnowszy system alarmowy, podgrzewany basen z pełna infrastrukturą ,własną oczyszczalnię ścieków. Ogród wykończony kostka i ogrodzenie Przy tym wszystkim dom jest bardzo ekonomiczny w użyciu. Budowa domu została zakończona w lecie 2017 roku. Jest więc zupełnie nowy i gotowy do zamieszkania. Jest sprzedawany z całym wyposażeniem.

Rezydencja położona jest w Mogilanach w pobliżu Parkowego Wzgórza niedaleko znajduje się również Międzynarodowa Szkoła w Lusinie. Z okien rozpościera się piękna panorama. Do rezydencji prowadzi wygodny dojazd prywatną drogą o szerokości 8 metrów, wiodącą bezpośrednio z drogi powiatowej (oświetlonej i odśnieżanej). Przy drodze znajduje się przystanek MPK i bus podmiejski.

Prosimy o kontakt w sprawie ceny.

Zapraszamy do oglądania.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 11034
Miasto
Mogilany

Ulica

Dzielnica

cena
Zapytaj o cenę

Powierzchnia
600m2

Sypialnie
4

łazienki
3

od centrum
13km

piętro
Parter

rozmiar działki
2400m2

data aktualizacji
17-09-2020