Villa Karolina - kameralny apartamentowiec z basenem i salą fitness - Sienna, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 11119 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Villa Karolina - kameralny apartamentowiec z basenem i salą fitness


Zdjęcia inwestycji Villa Karolina

Villa Karolina

Hamilton May prezentuje wyjątkową inwestycję Villa Karolina z dostępnym dla mieszkańców basenem, reprezentacyjną recepcją, salą fitness i całodobową ochroną, położoną w centrum Warszawy.


Villa Karolina

Villa Karolina jest kameralnym apartamentowcem o podwyższonym standardzie wykończenia. Inwestycja została stworzona dla ludzi na co dzień związanych zawodowo z biznesowym centrum stolicy. Budynek z 2012 roku charakteryzuje się wyjątkowo elegancką architekturą. Elewacja jest wykonana ze szkła i piaskowca, a klatki schodowe z materiałów takich jak szkło, marmur i stal.

Lokalizacja Villa Karolina

Budynek znajduje się na rogu ul. Żelaznej i Siennej w bardzo atrakcyjnym i nieustannie rozwijającym się punkcie Warszawy. W bliskiej okolicy powstają biurowce, odnawiane są historyczne kamienice, a skwery i place poddawane są całkowitej renowacji.

Lokalizacja apartamentowca uznawana jest przez ekspertów rynku za najbardziej rozwojową część miasta oferującą ponadnormatywne zyski kapitałowe. W bliskim sąsiedztwie powstają flagowe inwestycje miasta takie jak Mennica Legacy Tower, Spinnaker Office Tower, Generation Park i Skyliner. W okolicy wiele punktów usługowych restauracji i kawiarni. Stacja metra przy rondzie ONZ, jak i wiele stacji tramwajowych i autobusowych czyni z Villa Karolina jedną z lepiej skomunikowanych lokalizacji miasta.


Apartamenty w Villa Karolina

Wśród 350 loftów i mieszkań zlokalizowanych w kompleksie znajdzie się 168 jednopoziomowych lokali, oraz 187 dwupoziomowych. Wszystkie mieszkania są energooszczędne, z dużymi oknami , a w przypadku penthousów również z widokiem na centrum stolicy. Mieszkania dostępne są w różnych rozmiarach i rodzajach wykończenia. Zakres powierzchni wynosi od 36-160m2.

Dodaj swoją nieruchomość w Villa Karolina
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 11119
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Sienna

Dzielnica
Wola

cena sprzedaży od
700 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
17 000 PLN

cena wynajmu od
3 500 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
85 PLN

ilość mieszkań
60

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
8

Inwestycje w pobliżu