Rezydencja Orłowicza 12 - luksusowy apartamentowiec na Powiślu - Mieczysława Orłowicza, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 9285 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Rezydencja Orłowicza 12 - luksusowy apartamentowiec na Powiślu


Zdjęcia inwestycji Rezydencja Orłowicza

Rezydencja Orłowicza

Rezydencja Orłowicza to ekskluzywna inwestycja położona na warszawskim Powiślu, w najbardziej prestiżowej dzielnicy Warszawy.


Rezydencja Orłowicza

Rezydencja Orłowicza to luksusowy, kameralny apartamentowiec złożony z dziewięciu kondygnacji naziemnych i dwóch podziemnych, oferujących 42 miejsca parkingowe. W budynku znajdują się także 3 lokale usługowe. Do wykończenia inwestycji użyto nowoczesnych materiałów oraz technologii, dając tym samym gwarancję najwyżej jakości. Rezydencja została stworzona z myślą o wszystkich tych, którzy kochają elegancję i wielkomiejski styl życia, a równocześnie cenią sobie prywatność kameralnych miejskich rezydencji i bliskość terenów zielonych.


Rezydencja Orłowicza - Lokalizacja

Budynek położony jest w samym sercu Powiśla, w okolicy pl. Trzech Krzyży, ul. Rozbrat, promenady nadwiślańskiej, parku Rydza-Śmigłego i Łazienek Królewskich. Prestiżowa lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do wszystkich części miasta. W odległości znajdują się liczne sklepy, luksusowe butiki, modne kawiarnie i restauracje, galerie sztuki.


Rezydencja Orłowicza - Apartamenty

Inwestycja oferuje 52 wysokiej klasy apartamenty o metrażach od 48 do 113 m2. Przestronne i jasne pomieszczenia dają możliwość swobodnej aranżacji wnętrz. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, a te usytuowane na najwyższej kondygnacji – zielone tarasy z widokiem na panoramę Warszawy.


Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych apartamentów.

Dodaj swoją nieruchomość w Rezydencja Orłowicza
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 9285
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Mieczysława Orłowicza

Dzielnica
Śródmieście

cena sprzedaży od
Zapytaj o cenę

cena wynajmu od
2 800 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
85 PLN

ilość mieszkań
52

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
9

Podobne inwestycje