Wyjątkowa inwestycja odbudowy historycznego budynku w stylu art nouveau w pobliżu Starego Miasta - Rakowicka, Kraków - Zobacz szczegóły, ref. 3286 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Wyjątkowa inwestycja odbudowy historycznego budynku w stylu art nouveau w pobliżu Starego Miasta


Zdjęcia inwestycji Rakowicka 8

Rakowicka 8

Gdy wkraczasz do budynku Rakowicka 8, momentalnie znajdujesz się pod wrażeniem przepięknego hallu zawierającego oryginalne elementy wystroju. Rozbudowana faseta pod stropem, produkowane na zamówienie okładziny ceramiczne, identyczne z zastosowanymi pierwotnie, lub drobiazgowo odtworzona stolarka drzwi i okien tworzą wyjątkową atmosferę, żywcem przeniesioną z początku ubiegłego stulecia. Podążając dalej dotrzesz do rozległej, ozdobnej klatki schodowej z oryginalnymi drewnianymi pochwytami oraz poręczami udekorowanymi motywami roślinnymi wykutymi na zamówienie przez artystę metaloplastyka.

Apartamenty

Hamilton May z dumą prezentuje ofertę mieszkań na sprzedaż w całkowicie odrestaurowanym budynku przy ulicy Rakowickiej 8 w Krakowie. Łącznie dostępnych na sprzedaż jest 14 mieszkań, mieszczących się na piętrach II - V, a także lokale komercyjne i biurowe na parterze i pierwszym piętrze. Apartamenty są oferowane w standardzie deweloperskim, do indywidualnego wykończenia przez kupującego.

Opis inwestycji

Budynek w stylu art nouveau przeszedł gruntowną renowację, w tym odnowienie fasady, dodanie nadbudówki, wymiana instalacji. W budynku zachowano wiele historycznych elementów, zachowując tym samym niepowtarzalny klimat. Zainstalowano także nowoczesną windę. Na ostatnich piętrach znajdują się niesamowite, dwupoziomowe apartamenty z tarasami na dachu budynku. Zachowano oryginalne drzwi mieszkań, okna, niektóre drzwi wewnętrzne oraz kominki.

Lokalizacja

Rakowicka 8 jest doskonale położona w centrum Krakowa, jedynie 10 minut od centrum starego miasta z malowniczym Rynkiem.

Doskonała lokalizacja w pobliżu wschodniej części Starego Miasta. Bardzo dogodne położenie przystanków tramwajowych i autobusowych, w pobliżu Galeria Krakowska i Centrum Biurowe Lubicz. Zapraszamy klientów zainteresowanych tą ekskluzywną inwestycją do kontaktu z Hamilton May.

Dodaj swoją nieruchomość w Rakowicka 8
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
oferta nr 3286
status
Istniejący

Miasto
Kraków

Ulica
Rakowicka

Dzielnica
Grzegórzki

cena sprzedaży od
350 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
12 000 PLN

cena wynajmu od
1 750 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
65 PLN

ilość mieszkań
14

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
5

Inwestycje w pobliżu