Nagradzana inwestycja w popularnej lokalizacji - Mieszkaj w Mieście - Wizjonerów, Kraków - Zobacz szczegóły, ref. 13290 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Nagradzana inwestycja w popularnej lokalizacji - Mieszkaj w Mieście


Zdjęcia inwestycji Mieszkaj w Mieście

Mieszkaj w Mieście

Mieszkaj w Mieście

Mieszkaj w Mieście to nowoczesne i komfortowe osiedle mieszkaniowe zrealizowane w popularnej lokalizacji, charakteryzującej się rozwiniętą infrastrukturą i świetnym połączeniem z centrum miasta. W skład osiedla wchodzą mieszkania o zróżnicowanych metrażach, od kameralnych kawalerek, po zlokalizowane na najwyższych piętrach ponadstumetrowe apartamenty.

Mieszkaj w Mieście - Osiedle

Budynki zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów z dbałością o najmniejsze szczegóły. Inwestycja łączy nowoczesną formę z funkcjonalnym charakterem. Duże okna mieszkań doskonale doświetlają wnętrza. Z myślą o mieszkańcach zaprojektowano piękny ogród z wyznaczonym miejscem na odpoczynek lub zabawę dla dzieci. Na osiedlu dostępne są podziemne miejsca parkingowe, z których część ma dostęp do gniazd do ładowania samochodów elektrycznych, a także przewidziano komórki lokatorskie.

Mieszkaj w Mieście - Lokalizacja

Mieszkanie znajduję się w jednej z atrakcyjniejszych części Krakowa. Okolica jest dobrze skomunikowana z całym miastem. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Ikea oraz Galeria Bronowice.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z biurem Hamilton May.

Dodaj swoją nieruchomość w Mieszkaj w Mieście
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
oferta nr 13290
status
W budowie

Miasto
Kraków

Ulica
Wizjonerów

Dzielnica
Bronowice

cena sprzedaży od
275 000

cena wynajmu od
2 100

Śr. cena wynajmu/m2
55

ilość mieszkań
2200

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
6