Kazimierz Paradise - luksusowa inwestycja w sercu dzielnicy Kazimierz - Skawińska, Kraków - Zobacz szczegóły, ref. 1100 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Kazimierz Paradise - luksusowa inwestycja w sercu dzielnicy Kazimierz


Zdjęcia inwestycji Kazimierz Paradise

Kazimierz Paradise

Kazimierz Paradaise jest nową, luksusową inwestycją usytuowaną w samym sercu Krakowa w prestiżowej i znanej dzielnicy – Kazmierz. Dzięki takiej lokalizacji z łatwością możemy korzystać ze wszelkich atrakcji jakie dostarcza nam miasto.

Kazimierz Paradise to inwestycja, w której każdy klient może znaleźć ofertę dostosowaną do jego potrzeb i trybu życia.Opis inwestycji

Mieszkania sprzedawane są w stanie deweloperskim, lecz na specjalne życzenie mogą także zostać wykończone pod klucz.Ekskluzywna inwestycja składa się z dwóch części - kamienic: frontowej i oficyny, które łączy ogródek z fontanną, stanowiąc połączenie nowoczesnych, przepięknych apartamentów z niespotykanym charakterem zabytkowej kamienicy.

W pierwszej części inwestycji zlokalizowane są powierzchnie usługowe na parterze, na wyższych piętrach luksusowe mieszkania z pięknymi widokami na panoramę Krakowa. Druga część Kaziemierz Paradaise to nowoczesny budynek z garażem podziemnym oraz z 28 mieszkaniami, o różnorodnej powierzchni użytkowej.

Lokalizacja

Kazimierz Paradiase zlokalizowane jest na ulicy Skawińskiej w najsłynniejszej dzielnicy Krakowa – Kazimierz, stanowiącą centrum życia kulturalnego miasta. Miejsce jest doskonale skomunikowane, z łatwością można dotrzeć w przeciągu kilku minut do ścisłego centrum miasta.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania szerszej informacji o inwestycji i dostępności poszczególnych mieszkań.

Dodaj swoją nieruchomość w Kazimierz Paradise
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
oferta nr 1100
status
Istniejący

Miasto
Kraków

Ulica
Skawińska

Dzielnica
Stare Miasto

cena sprzedaży od
275 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
12 000 PLN

cena wynajmu od
1 800 PLN

Śr. cena wynajmu/m2
60 PLN

ilość mieszkań
48

od centrum
w centrum

wszystkich pięter