Nowoczesna inwestycja z historycznym charakterem - Browary Warszawskie na bliskiej Woli - Grzybowska, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 13161 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Nowoczesna inwestycja z historycznym charakterem - Browary Warszawskie na bliskiej Woli


Zdjęcia inwestycji Browary Warszawskie

Browary Warszawskie

Browary Warszawskie

Inwestycja Browary Warszawskie składa się z reprezentacyjnych budynków mieszkalnych, przestrzeni handlowo-usługowych i części biurowej, powstających na historycznych terenach dawnego browaru Haberbusch & Schiele w rejonie ulic Grzybowskiej, Wroniej i Chłodnej. Mieszkania w inwestycji spełniają się zarówno w przypadku zakupu do własnych celów jak i jako inwestycja.

Projektem zajmowała się prestiżowa pracownia JEMS Architekci. Rezydenci będą mogli cieszyć się dwudziestoczterogodzinną recepcją i korzystać z bogatej oferty otwarych przestrzeni wspólnych. Browary to nowoczesna inwestycja, gwarantująca wysoki standard życia, łącząca w szczególny sposób dynamikę miejskiego życia z postindustrialnym charakterem odradzającej się Woli.


Browary Warszawskie – Lokalizacja

Inwestycja znajduje się na pograniczu Śródmieścia i Woli, w najbardziej dynamicznie rozwijającym się punkcie miasta. Biskość stacji metra Rondo ONZ i Rondo Daszyńskiego oraz głównych arterii zapewnia doskonałe połączenie z każdym miejscem w Warszawie i poza nią. Najważniejsze biurowe budynki miasta jak Warsaw Spire, Rondo 1 czy powstające przy Dworcu Centralnym Varso znajdują się w odległości krótkiego spaceru, a amatorzy nocnego życia docenią bliskość najchętniej odwiedzanych miejsc stolicy.


Browary Warszawskie – Apartamenty

Cała inwestycja przewiduje aż 1 000 00 metrów kwadratowych przestrzeni mieszkalnej, od jednopokojowych kawalerek dla singli liczących nieco ponad 20 metrów, aż po przestrzenne penthouse’y o powierzchni 300 metrów. Wszystkie łączyć będzie wysoki standard wykończenia.


Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych apartamentów.

Dodaj swoją nieruchomość w Browary Warszawskie
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 13161
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Grzybowska

Dzielnica
Wola

cena sprzedaży od
600 000 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
16 000 PLN

cena wynajmu od
Zapytaj o cenę

ilość mieszkań
1000

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
11

Inwestycje w pobliżu