Luksusowe apartamenty w inwestycji Atelier Residence obok Placu Grzybowskiego - Bagno, Warszawa - Zobacz szczegóły, ref. 4960 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Luksusowe apartamenty w inwestycji Atelier Residence obok Placu Grzybowskiego


Zdjęcia inwestycji Atelier Residence

Atelier Residence

Hamilton May prezentuje prestiżowy budynek apartamentowy zlokalizowany nieopodal Pałacu Kultury i Nauki.


Atelier Residence

Inwestycja została zrealizowana w 2009 r.

Jest to projekt wielofunkcyjny składający się z części mieszkaniowej, handlowo-usługowej i biurowej. Budynek ma 15 kondygnacji naziemnych i 3 podziemne, w których zlokalizowana jest hala garażowa. Na parterze i 1-szym piętrze znajdują się lokale usługowe i biura. Apartamenty mieszkalne w liczbie 185 znajdują się na piętrach od 2. do 14.

Do wykończenia budynku użyto najwyższej klasy materiałów. Hole i recepcja wykończone są kamieniem i okładzinami drewnianymi. Na podłogach znajdują się eleganckie dywany. Całą inwestycję można scharakteryzować jako połączenie wyrafinowanego stylu z nowoczesnymi technologiami. Budynek został uhonorowany wieloma prestiżowymi nagrodami.

Inwestorem jest firma SRF Poland Sp. z o.o., a budynek zaprojektowali Andrzej Orliński i Wojciech Popławski z pracowni OP Architekten.


Lokalizacja Atelier Residence

Budynek znajduje się przy ul. Bagno, tuż obok Pl. Grzybowskiego i stacji metra Świętokrzyska. W zasięgu spaceru znajduje się Ogród Saski, kina, teatry, restauracje, sklepy, Centrum Handlowe Złote Tarasy oraz Centralny Obszar Biznesu.


Apartamenty w inwestycji Atelier Residence

Powierzchnie mieszkań w budynku mieszczą się w przedziale od 41 do 200 m2. Architektom zależało na stworzeniu we wszystkich, zarówno małych jak i dużych wnętrzach poczucia przestronności. Części dzienne są wyraźnie oddzielone od części nocnych. Większość mieszkań posiada duże loggie.


Ogólne informacje

Atelier Residence ze względu na swoje położenie i standard wykonania jest jedną z ciekawszych propozycji na warszawskim rynku luksusowych apartamentów. Biuro Hamilton May zaprasza do kontaktu osoby zainteresowane mieszkaniami w tej inwestycji.

Dodaj swoją nieruchomość w Atelier Residence
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
oferta nr 4960
status
Istniejący

Miasto
Warszawa

Ulica
Bagno

Dzielnica
Śródmieście

ilość mieszkań
185

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
14

Podobne inwestycje