Apartamenty Skawińska 18 - nowoczesny i kameralny budynek apartamentowy - Skawińska, Kraków - Zobacz szczegóły, ref. 10925 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Apartamenty Skawińska 18 - nowoczesny i kameralny budynek apartamentowy


Zdjęcia inwestycji Apartamenty Skawińska 18

Apartamenty Skawińska 18

Skawińska 18 to nowoczesny budynek apartamentowy zlokalizowany w zachodniej części ulicy Skawińskiej w Krakowie. Budynek położony w bezpośredniej bliskości Bulwaru Inflanckiego i barokowego klasztoru Paulinów „Na Skałce”, w odległości 0.8 km od Zamku Królewskiego na Wawelu, 1.4 km od Rynku Głównego z Sukiennicami i Kościołem Mariackim, 0.5 km od historycznej dzielnicy Krakowa – Kazimierz, charakterem i formą został wkomponowany w harmonijny historyczny układ urbanistyczny miasta. To wyjątkowe miejsce na mapie miasta Krakowa, łączące w sobie kameralną atmosferę prywatności z komfortem codziennego życia w śródmiejskiej lokalizacji, a także gwarancja znakomitej inwestycji.

Lokalizacja

Atrakcyjne usytuowanie inwestycji zapewniające widok na bulwary Wisły, a przy dobrej widoczności również na Tatry, w prestiżowej dzielnicy Śródmieście ścisłego centrum miasta, w najbliższym sąsiedztwie najważniejszych instytucji, placówek kultury, nauki i rozrywki, a jednocześnie w enklawie ciszy i zieleni Bulwarów Wiślanych, w połączeniu z nowoczesną technologią i najwyższą jakością materiałów wykończeniowych, z których wybudowany został apartamentowiec, wywołuje przekonanie o szczególnej elegancji i komforcie.

Apartamenty

Skawińska 18 to VI-kondygnacyjny budynek, a w nim 15 luksusowych apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 42m2 do 110m2, wielostanowiskowy dwupoziomowy garaż podziemny z windą samochodową oraz lokal usługowy, będący doskonałym wyborem dla kancelarii adwokackiej, notarialnej, gabinetu stomatologicznego, studia urody itp. Do apartamentu na parterze przynależy zielony taras, do wszystkich apartamentów na wyższych kondygnacjach przynależy balkon, taras lub ogród zimowy. Inwestycja jest niebywałą okazją dla osób ceniących sobie walory życia w centrum metropolii, a jednocześnie w kameralnej okolicy emanującej ciszą i spokojem, w otoczeniu parkowej zieleni Bulwarów Wiślanych, z widokiem na toczącą swe wody Królową Polskich Rzek.

Dodaj swoją nieruchomość w Apartamenty Skawińska 18
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
oferta nr 10925
status
Istniejący

Miasto
Kraków

Ulica
Skawińska

Dzielnica
Stare Miasto

cena sprzedaży od
1 156 695 PLN

Śr. cena sprzedaży/m2
14 800 PLN

cena wynajmu od
Zapytaj o cenę

ilość mieszkań
15

od centrum
w centrum

wszystkich pięter
5