+48 12 426 51 26 (Kraków) +48 602 453 713 (Warszawa)
Mieszkania na wynajem w inwestycji 'Trio Apartamenty'

Mieszkania na wynajem w inwestycji 'Trio Apartamenty'

Ceny od: 55 PLN/m2

Mieszkania na wynajem w inwestycji 'Trio Apartamenty'


Nie posiadamy obecnie nieruchomości na Wynajem w Trio Apartamenty

Inne inwestycje w pobliżu

Inne podobne inwestycje

Ostatnio wynajęte:

Elegancki apartament w kolorach bieli i pudru w w inwestycji Trio Apartments

Warszawa, Śródmieście, Stawki

Cena:
4,000 PLN (939 EUR)
Powierzchnia:
51m2
Pokoje:
2

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować niezwykłe dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia typowe dla pary lub singla ceniących komfort i doskonałą lokalizację.

Luksusowe, dwupokojowe mieszkanie na dwunastym piętrze w inwestycji Trio Apartments

Warszawa, Śródmieście, Stawki

Cena:
3,300 PLN (775 EUR)
Powierzchnia:
48m2
Pokoje:
2

Hamilton May ma przyjemność przedstawić stylowo wykończone mieszkanie z jedną sypialnią z przepięknym widokiem na panoramę miasta w prestiżowej inwestycji Trio Apartments. Mieszkanie idealne...

Luksusowe mieszkanie z dwoma sypialniami w Trio Apartments przy ul. Stawki 2A

Warszawa, Śródmieście, Stawki

Cena:
4,500 PLN (1,056 EUR)
Powierzchnia:
63m2
Pokoje:
3

Hamilton May ma przyjemność zaoferować elegancki apartament z dwiema sypialniami w nowoczesnym budynku apartamentowym w centrum Warszawy.

Apartamenty Trio stanowią jedną z najbardziej ekskluzywnych inwestycji w Warszawie. Dzięki unikatowemu, trójkątnemu kształtowi, inwestycja jest również jednym z najbardziej intrygujących i oryginalnych przykładów współczesnej architektury Warszawy - została wyróżniona prestiżowymi nagrodami w dziedzinie architektury, m.in.: "Best Residential Development" w roku 2010 oraz "Top Builder" w 2011.
Jednym z największych atutów inwestycji jest jego odważna, współczesna sylwetka, wyróżniająca się na tle otaczającej zabudowy, składająca się z 3 głównych elementów; 18-sto piętrowej wierzy oraz 2 niższych sekcji; 8 i 4-piętrowej, ukończonej w 2007 roku.

'Trio Apartamenty' to 192 funkcjonalnych i luksusowych mieszkań o różnych rozmiarach - od 30 do 190m2. Mieszkańcy kompleksu mają do dyspozycji podziemny parking z 290 miejscami postojowymi. Tym, co poza unikatową lokalizacją i architekturą, dodatkowo wyróżnia Apartamenty Trio, stanowi kompleksowy pakiet usług konsjerża, celujący w prawdziwie światowy standard.

Inwestycja zlokalizowana jest na ulicy Stawki, w samym sercu Warszawy. Mieszkańcy mogą do woli cieszyć się urokliwymi widokami na panoramę miasta - w szczególności na pełną życia starówkę - roztaczającymi się z okien i tarasów inwestycji. Inwestycja znajduje się w miejscu o bardzo dobrze rozwiniętej infrastrukturze miejskiej.

Inwestycja jest doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących prawdziwie luksusowego apartamentu zlokalizowanego w centrum miasta.

Dodaj swoją nieruchomość w Trio Apartamenty
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: 12 426 51 26
Szczegóły inwestycji
Status
Gotowe

Ulica
Stawki

Region
Śródmieście

Cena wynajmu od
2,900 PLN
(681 EUR)

Śr. cena wynajmu za m2
60 PLN

Ilość mieszkań
192

Od centrum
2km

Wszystkich pięter
17