+48 12 426 51 26 (Kraków) +48 22 428 16 15 (Warszawa)
Mieszkania na wynajem w inwestycji InCity

Mieszkania na wynajem w inwestycji InCity

Ceny od: 40 PLN/m2

Mieszkania na wynajem w inwestycji InCity


Nie posiadamy obecnie nieruchomości na Wynajem w InCity

Ostatnio wynajęte:

Nowoczesny dwupokojowy apartament  w kompleksie  InCity na Woli

Warszawa, Wola, Siedmiogrodzka

Cena:
3,500 PLN (807 EUR)
Powierzchnia:
52m2
Pokoje:
2

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego w kompleksie apartamentowym InCity na warszawskiej Woli.

Pięknie wykończone studio w inwestycji InCity na Woli

Warszawa, Wola, Siedmiogrodzka

Cena:
3,500 PLN (807 EUR)
Powierzchnia:
35m2
Pokoje:
1

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu nowoczesnego mieszkania, zlokalizowanego w kompleksie apartamentowym InCity na warszawskiej Woli.

Studio z oddzieloną strefą sypialnianą w inwestycji InCity na Woli

Warszawa, Wola, Siedmiogrodzka

Cena:
3,500 PLN (807 EUR)
Powierzchnia:
34m2
Pokoje:
1

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu nowoczesnego studia, zlokalizowanego w kompleksie apartamentowym InCity na warszawskiej Woli.

InCity to nowoczesny kompleks apartamentowy położony w centrum Warszawy, w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego. Projekt realizowany jest w 3 etapach, z czego pierwsze dwa zostały już ukończone, a oddanie trzeciego planowane jest na 1. kwartał 2016 r. Inwestorem jest firma Okam.

Inwestycja wzniesiona jest na działce o wielkości ponad 1,2 ha. Budynek posiada całodobową ochronę, zapewniającą lokatorom poczucie bezpieczeństwa, elegancką recepcję, dziedziniec z ogródkiem i plac zabaw dla najmłodszych. Pod budynkiem znajduje się dwupoziomowa hala garażowa. W trzech etapach znajduje się łącznie 427 mieszkań o powierzchni od 33 do 168 m2. Projekty apartamentów zostały przygotowane z ogromną dbałością, mając na uwadze przede wszystkim ich funkcjonalność i wygodę codziennego użytkowania.

Inwestycja zlokalizowana jest przy skrzyżowaniu ulic Siedmiogrodzkiej i Karolkowej. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się stacja drugiej linii metra - Rondo Daszyńskiego oraz liczne połączenia komunikacyjne. Okolica należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów Warszawy - w okolicy znajduje się i powstaje wiele nowych inwestycji biurowych, w tym m.in. prestiżowy Warsaw Spire, Q22 czy Prime Corporate Center. W pobliżu usytuowane są także między innymi Muzeum Powstania Warszawskiego, Park Sowińskiego, pływalnia Delfin, czy centrum handlowe Złote Tarasy.

Hamilton May zaprasza do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane jednym z mieszkań dostępnych w tej inwestycji.

Dodaj swoją nieruchomość w InCity
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: 12 426 51 26
Szczegóły inwestycji
Status
Gotowe

Ulica
Siedmiogrodzka

Region
Wola

Cena wynajmu od
1,800 PLN
(415 EUR)

Śr. cena wynajmu za m2
52 PLN

Ilość mieszkań
427

Od centrum
1km

Wszystkich pięter
16