Mieszkania na wynajem w inwestycji "Angel Wawel"

Mieszkania na wynajem w inwestycji "Angel Wawel"

Mieszkania na wynajem w inwestycji "Angel Wawel"


Ref 8994
Cena:
6,500 PLN (1,525 EUR)
Powierzchnia:
76m2
Pokoje:
4

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować nowocześnie urządzone mieszkanie z trzema sypialniami, miejscem postojowym oraz dużym balkonem wychodzącym na przepiękny ogród inwestycji Angel...

Ref 10819
Cena:
7,400 PLN (1,736 EUR)
Powierzchnia:
77m2
Pokoje:
3

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować bardzo komfortowy i jasny, elegancki penthouse z dwiema sypialniami oraz miejscem postojowym zlokalizowany pod najlepszym adresem w Krakowie, w inwestycji...

Ref 10606
Cena:
4,000 PLN (938 EUR)
Powierzchnia:
58m2
Pokoje:
2

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować oryginalne mieszkanie z jedną sypialnią, charakteryzujące się dużymi przeszkleniami i nowoczesnym designem, urządzone w bardzo wysokim standardzie...

Ref 9481
Cena:
Zapytaj o cenę
Powierzchnia:
219m2
Pokoje:
5

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować wyjątkową okazję wynajmu 219m2 apartamentu z bezpośrednim widokiem na Wawel oraz dwoma miejscami postojowym w inwestycji Angel Wawel.

Ref 9244
Cena:
5,900 PLN (1,384 EUR)
Powierzchnia:
64m2
Pokoje:
3

Hamilton May prezentuje apartament z dwoma sypialniami w nowo powstałym kompleksie Angel Wawel zlokalizowanym w sąsiedztwie Wawelu oraz Bulwarów Wiślanych.

Angel Wawel to najnowsza inwestycja dewelopera Angel Group, znanego z realizacji Angel City i Angel Plaza w Krakowie. Luksusowy standard w połączeniu z niezwykłą lokalizacją, czynią ten kompleks najbardziej ekskluzywnym wśród wszystkich krakowskich inwestycji mieszkaniowych.

Kompleks Angel Wawel powstał w dawnych murach klasztoru sióstr koletek. Poddane gruntownej renowacji i powiększone o nowoczesny budynek z ogrodem stworzyły zamkniętą, intymną przestrzeń. Wśród udogodnień mieszkańcy znajdą całodobową ochronę i obsługę konsjerża, podziemny parking, strefę SPA (basen, łaźnia parowa, sauna sucha oraz siłownia), a także dostępną tylko dla lokatorów strefę wspólną, w której przewidziano: piwniczkę na wina, bibliotekę, kino, cafe bar, kącik zabaw dla dzieci i salę gier.

Angel Wawel powstał u podnóża Wzgórza Wawelskiego - u zbiegu ulic Koletek i Sukienniczej, z widokiem na Zamek Królewski. Jest to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Polsce. W najbliższym sąsiedztwie zaczyna się także dzielnica Kazimierz - pełna zabytków kultury historyczna dzielnica żydowska.

Dodaj swoją nieruchomość w Angel Wawel
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: 12 426 51 26
Szczegóły inwestycji
Status
Gotowe

Ulica
Koletek

Region
Kazimierz

Ilość mieszkań
225

Od centrum
1km

Wszystkich pięter
5