+48 12 426 51 26 (Kraków) +48 22 428 16 15 (Warszawa)
Mieszkania na sprzedaż na warszawskim Starym MieÅcie

Mieszkania na sprzedaż na warszawskim Starym Mieście

Mieszkania na sprzedaż na warszawskim Starym Mieście (1)


Sortuj po:

Ref 11855
Cena:
1,635,000 PLN (373,877 EUR)
Powierzchnia:
117m2
Pokoje:
3

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować cichy, jasny i przestronny apartament na pierwszym piętrze w kameralnym budynku, zlokalizowanym w pobliżu Rynku Nowego Miasta.

Ostatnio sprzedane:

Wyjątkowe, słoneczne mieszkanie w przedwojennej kamienicy w wysokim standardzie zlokalizowane w sąsiedztwie Krakowskiego Przedmieścia.

Warszawa, Stare Miasto, Juliana Bartoszewicza

Cena:
1,200,000 PLN (274,405 EUR)
Powierzchnia:
62m2
Pokoje:
2

Hamilton May prezentuje unikatowe, słoneczne mieszkanie z przepięknym widokiem na zielone Powiśle. Atutem mieszkania jest jego położenie przy samej skarpie wiślanej w przedwojennej, historycznej...

Wyjątkowy, dwupokojowy apartament w przedwojennej kamienicy

Warszawa, Stare Miasto, Mikołaja Kopernika

Cena:
914,000 PLN (209,005 EUR)
Powierzchnia:
61m2
Pokoje:
2

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwupokojowy apartament w przedwojennej kamienicy.

Uroczy, cichy apartament w sercu warszawskiej Starówki

Warszawa, Stare Miasto, Świętojańska

Cena:
674,000 PLN (154,124 EUR)
Powierzchnia:
48m2
Pokoje:
2

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować kameralny apartament po generalnym remoncie, na sprzedaż. Mieszkanie jest idealny dla osoby lubiącej życie w historycznych dzielnicach miasta. Jest to...

Hamilton May, jako biuro specjalizujące się w nieruchomościach o wyższym standardzie, prezentuje w swojej ofercie najbardziej wyszukane apartamenty i mieszkania dostępne na sprzedaż w obrębie warszawskiej Starówki.


Rynek wynajmów na Starówce

Mieszkania na warszawskiej Starówce cieszą się dużą popularnością osób ceniących prestiż lokalizacji, a także bliskość zarówno historycznego, jak i biznesowego centrum Warszawy. W dużej mierze nabywcami nieruchomości są lokalni inwestorzy.

Ceny lokali są uzależnione od standardu wykończenia oraz powierzchni lokali i wahają się od 10000 do 16000 zł/m2 . W większości na rynku dostępne są niewielkie mieszkania, najczęściej dwupokojowe, jednak apartamenty o powierzchniach ponad 100m2 również nie są rzadkością.


Nieruchomości na Starym Mieście

Stare Miasto, w większości zniszczone podczas II Wojny Światowej, zostało całkowicie zrekonstruowane. W latach 80 wpisane zostało na listę światowego dziedzictwa UNESCO jako jedyna odbudowa o tak rozległej skali. Większość budynków pochodzi z XVI i XVII wieku, jednak po wojnie jedynie ich fasady zostały przywrócone do oryginalnego stanu - wnętrza kamienic przybierały najczęściej nowy układ. Dzięki temu możliwe było zastosowanie nowocześniejszych rozwiązań technicznych.