+48 12 426 51 26 (Kraków) +48 22 428 16 15 (Warszawa)
Mieszkania i domy na wynajem w Konstancinie-Jeziornie

Mieszkania i domy na wynajem w Konstancinie-Jeziornie

Mieszkania i domy na wynajem w Konstancinie-Jeziornie (3)


Sortuj po:

Ref 10610
Cena:
22,000 PLN (5,040 EUR)
Powierzchnia:
540m2
Pokoje:
8

Hamilton May z przyjemnością prezentuje ofertę eleganckiej rezydencji usytuowanej w Konstancinie.

Ref 7527
Cena:
17,500 PLN (4,009 EUR)
Powierzchnia:
700m2
Pokoje:
7

Hamilton May prezentuje reprezentacyjną rezydencję w prestiżowej części Konstancina.

Ref 10280
Cena:
25,000 PLN (5,728 EUR)
Powierzchnia:
960m2
Pokoje:
12

Hamilton May ma przyjemność przedstawić luksusową rezydencję mieszczącą się w Konstancinie.

Ostatnio wynajęte:

Elegancki dom w samym centrum Konstancina, przy parku Zdrojowym

Konstancin-Jeziorna, Konstancin, Źródlana

Cena:
12,000 PLN (2,749 EUR)
Powierzchnia:
245m2
Pokoje:
5

Hamilton May z przyjemnością prezentuje ofertę najmu nowo wybudowanego, eleganckiego domu usytuowanego w sąsiedztwie Parku Zdrojowego, w miejscowości Konstancin-Jeziorna

Luksusowa willa w Konstancinie blisko szkoły amerykańskiej.

Konstancin-Jeziorna, Klarysew, Pogodna

Cena:
15,000 PLN (3,437 EUR)
Powierzchnia:
400m2
Pokoje:
8

Hamilton May ma przyjemność zaoferować na wynajem przestronną willę położoną w Konstancinie.

Willa w Konstancinie w bliskiej odległości od Szkoły Amerykańskiej

Konstancin-Jeziorna, Klarysew, Willowa

Cena:
12,000 PLN (2,749 EUR)
Powierzchnia:
500m2
Pokoje:
9

Hamilton May prezentuje piękną willę położoną w Konstancinie, ok 5 min od szkoły amerykańskiej. Idealny dom dla dużej rodziny lub na reprezentacyjną siedzibę dla firmy.

Hamilton May prezentuje aktualne oferty wynajmu nieruchomości w Konstancinie-Jeziornie.


Rynek wynajmów w Konstancinie Jeziornej

Kontancin-Jeziorna to miejscowość położona w obrębie aglomeracji warszawskiej, znajdująca się w odległości ok. 20 km na południe od centrum Warszawy. Konstancin to miejscowość wyjątkowo prestiżowa, posiada również wybitne walory uzdrowiskowe ze względu na złoża wód leczniczych i charakterystyczny klimat związany z otaczającymi go kompleksami lasów sosnowych.

Charakteryzujący się wyjątkowym klimatem oraz dobrze skomunikowany z centrum miasta, Konstancin od lat należy do najdroższych i najbardziej pożądanych lokalizacji podmiejskich w aglomeracji warszawskiej, od dziesięcioleci będąc także adresem wielu osobistości należących do śmietanki polskiego życia politycznego, gospodarczego oraz kulturalnego

W Konstancinie-Jeziornie wśród tradycyjnej zabudowy przeważa zabudowa jednorodzinna, częściowo o charakterze rezydencjonalnym, której trzon stanowi zabytkowa zabudowa willowa i koncepcja urbanistyczna z początku XX wieku i okresu dwudziestolecia międzywojennego.

W ostatnich latach realizowanych jest wiele nowych inwestycji. Znajdziemy wśród nich zarówno zabudowę o rezydencjonalną, bliźniaczą, jak i apartamentowce. Dzięki temu charakter zabudowy Konstancina znacznie się rozszerzył, oferując potencjalnym mieszkańcom szeroką gamę dostępnych nieruchomości. Konstancin-Jeziorno cały czas posiada duży potencjał urbanistyczny, związany z istniejącą infrastrukturą oraz układem przestrzennym.

Istotnym punktem na planie Konstancina-Jeziorna jest American School of Warsaw. Ten fakt w połączeniu ze wspomnianą powyżej charakterystyką powoduje, że Konstancin to także dom dla bardzo wielu zagranicznych pracowników wysokich szczebli przyjeżdżających do pracy do Warszawy.

Nieruchomości w Konstancinie-Jeziornie

Konstancin-Jeziorna od lat stanowi jedną z najbardziej prestiżowych lokalizacji w aglomeracji warszawskiej. Adres zamieszkania w tym miejscu jest bezpośrednio powiązany ze statusem społecznym, a w ostatnich latach dodatkowym czynnikiem pobudzającym rynek nieruchomości stanowi społeczność ekspatów.

Ceny nieruchomości w Konstancinie należą do najwyższych w aglomeracji warszawskiej, niemniej istnieje również duże zróżnicowanie w cenach między poszczególnymi dzielnicami tej miejscowości.