Apartamenty z czterema sypialniami dostÄpne na wynajem w Krakowie

Apartamenty z czterema sypialniami dostępne na wynajem w Krakowie

Apartamenty z czterema sypialniami dostępne na wynajem w Krakowie (8)


Sortuj po:

Ref 3176
Cena:
4,900 PLN (1,149 EUR)
Powierzchnia:
106m2
Pokoje:
5

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia wspaniały 5-pokojowy apartament, położony w cichej i spokojnej dzielnicy mieszkalnej - Zakrzówek.

Ref 9163
Cena:
6,900 PLN (1,619 EUR)
Powierzchnia:
164m2
Pokoje:
5

Hamilton May z przyjemnością prezentuje na wynajem luksusowy apartament w kamienicy "vis-a-vis" Wawelu.

Ref 10625
Cena:
9,000 PLN (2,111 EUR)
Powierzchnia:
182m2
Pokoje:
5

Hamilton May prezentuje na wynajem luksusowy apartament dwu-poziomowy położony na zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ul. Wiosennej na Woli Justowskiej.

Ref 10478
Cena:
3,600 PLN (844 EUR)
Powierzchnia:
150m2
Pokoje:
5

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować bardzo ładne, dwupoziomowe mieszkanie z 4 sypialniami i kilkoma balkonami w zamkniętym, kameralnym osiedlu apartamentowców.

Ref 6480
Cena:
3,200 PLN (751 EUR)
Powierzchnia:
135m2
Pokoje:
5

Hamilton May z przyjemnością prezentuje duże i komfortowe mieszkanie w południowej części Krakowa.

Ref 9481
Cena:
Zapytaj o cenę
Powierzchnia:
219m2
Pokoje:
5

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować wyjątkową okazję wynajmu 219m2 apartamentu z bezpośrednim widokiem na Wawel oraz dwoma miejscami postojowym w inwestycji Angel Wawel.

Ref 7069
Cena:
7,000 PLN (1,642 EUR)
Powierzchnia:
119m2
Pokoje:
5

Hamilton May przedstawia ofertę wynajmu przestronnego apartamentu w prestiżowej inwestycji "Drukarnia Narodowa". Nieruchomość położona w reprezentacyjnym budynku z windą, z miejscem postojowym...

Ref 4943
Cena:
10,000 PLN (2,346 EUR)
Powierzchnia:
250m2
Pokoje:
6

Hamilton May oferuje na wynajem pięciopokojowy apartament z podwójnym miejscem postojowym, z widokiem na Bulwary Wiślane położony zaledwie 1 km od Zamku na Wawelu.

Apartamenty z czterema sypialniami w Krakowie występują dosyć rzadko - większość mieszkań przeznaczonych na wynajem występuje w mniejszej konfiguracji. Mimo to, Hamilton May - w odpowiedzi na istniejące zapotrzebowanie, głównie ze strony najemców z zagranicy - posiada w swej ofercie mieszkania z czterema sypialniami, usytuowane w różnych częściach Krakowa.


Podsumowanie rynku wynajmów apartamentów pięciopokojowych

Apartamenty z pięcioma pokojami, z których cztery pełnią funkcję sypialni, mają standardowo powierzchnię od 120 od 150 metrów, choć ostatnimi czasy deweloperzy zaczęli oferować mieszkanie w tej konfiguracji o odrobinę mniejszych rozmiarach - od 80 do 120 metrów. Część starszych bloków w Krakowie posiada mieszkania z taką konfiguracją pomieszczeń, są one jednak mniejsze niż dyktują to współczesne standardy. Okazjonalnie, większe apartamenty w tej konfiguracji można znaleźć w historycznych kamienicach - osiągają one zwykle powierzchnię przekraczającą 150 metrów kwadratowych i odznaczają się bardzo dużym rozmiarem pomieszczeń.

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na mieszkania pięciopokojowe, Hamilton May posiada w swej stałej ofercie bogaty wybór właśnie tego typu mieszkań dostępnych na wynajem, mimo ich stosunkowo niewielkiej liczby. Mieszkania dostępne są we wszystkich częściach Krakowa - od Starego Miasta aż po przedmieścia; można też dowolnie przebierać w ich standardach - od podstawowych po luksusowe. Najbardziej renomowani deweloperzy dysponują szerokim wyborem tego typu apartamentów.

Ceny mieszkań z czterema sypialniami uzależnione są w większej mierze od lokalizacji i standardu, niż faktycznego rozmiaru mieszkania. Średnia cena apartamentu leżącego w centrum, w dobrym standardzie, oferowanego przez Hamilton May przekracza zwykle 5000 PLN miesięcznie, choć na terenie przedmieść ceny mogą być niższe. Alternatywą dla osób zainteresowanych tego typu mieszkaniem jest wynajem domu leżącego poza głównym obszarem miasta, co jednak wiąże się z koniecznością mieszkania w większym oddaleniu od centrum i zrezygnowania ze spektakularnych Krakowskich widoków. W przypadku większości deweloperów, najemcy mieszkań w tej konfiguracji mają zwykle możliwość wynajmu co najmniej jednego strzeżonego miejsca parkingowego.