Tereny inwestycyjne i dziaÅki na sprzedaż w Krakowie

Tereny inwestycyjne i działki na sprzedaż w Krakowie

Tereny inwestycyjne i działki na sprzedaż w Krakowie (0)


Sortuj po:

Tereny na sprzedaż w Krakowie

Hamilton May prezentuje działki i tereny przeznaczone na sprzedaż w Krakowie. Z przyjemnością przedstawiamy naszym klientom aktualne zestawienia atrakcyjnych ofert

Z uwagi na niewielki rozmiar Krakowa oraz tendencję do rozbudowy wzwyż aniżeli wszerz, działki i tereny pod zabudowę są w bardzo poszukiwane i cenione. Sytuację dodatkowo komplikuje fakt braku jasnych stref oraz przejrzystego planu zagospodarowania przestrzennego, choć w ostatnim czasie sytuacja wyraźnie się poprawia. Stopniowo obserwuje się również rozrost Krakowa w miarę przyrostu inwestycji poza granicami miasta.

W Krakowie i terenach przyległych ceny regulowane są przez szereg odrębnych czynników. W przypadku obszarów posiadających wszelkie pozwolenia, stanowiących część planu zagospodarowania przestrzennego, ceny potrafią osiągnąć wyższy pułap - co powodowane jest większym zapotrzebowaniem na tego typu tereny. Zasada ta dotyczy zarówno działek budowlanych pod zabudowę mieszkaniową jak i komercyjną.

Poza granicami miasta, typowe działki budowlane osiągają powierzchnię mieszczącą się pomiędzy 600 i 2000 metrami kwadratowymi. Cena uzależniona jest od lokalizacji, widoków, odległości od centrum oraz innych czynników.