Apartamenty na wynajem - Podgórze, Kraków

Apartamenty na wynajem - Podgórze, Kraków

Apartamenty na wynajem - Podgórze, Kraków
Apartamenty na wynajem - Podgórze, Kraków

Apartamenty na wynajem - Podgórze, Kraków (40)


Sortuj po:

Ref 9634
Cena:
2,400 PLN (563 EUR)
Powierzchnia:
50m2
Pokoje:
2

Hamilton May przedstawia ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania z dużym balkonem znajdującego się w pobliżu centrum Krakowa.

Ref 8088
Cena:
2,600 PLN (610 EUR)
Powierzchnia:
60m2
Pokoje:
3

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie znajdujące się w inwestycji na krakowskim Zabłociu.

Ref 10851
Cena:
2,400 PLN (563 EUR)
Powierzchnia:
57m2
Pokoje:
2

Do wynajęcia nowe mieszkanie w inwestycji Pasaż Podgórski położony na Zabłociu. Mieszkanie umeblowane w wysokim standardzie, zapewnia przestrzeń i komfort.

Ref 6499
Cena:
2,700 PLN (633 EUR)
Powierzchnia:
52m2
Pokoje:
2

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować nowe, luksusowe mieszkanie z jedną sypialnią w prestiżowej inwestycji Nadwiślańska 11 w Podgórzu.

Ref 7743
Cena:
2,300 PLN (540 EUR)
Powierzchnia:
40m2
Pokoje:
2

Hamilton May prezentuje nowe, jasne mieszkanie na 1 piętrze w nowo wykończonej inwestycji - Pasaż Podgórski w Zabłociu .

Ref 10801
Cena:
2,200 PLN (516 EUR)
Powierzchnia:
43m2
Pokoje:
2

Hamilton May oferuje na wynajem, wykończone w wysokim standardzie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 w luksusowej inwestycji Garden Residence.

Ref 10774
Cena:
4,500 PLN (1,056 EUR)
Powierzchnia:
79m2
Pokoje:
0

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować lokal komercyjny o powierzchni 79m2, położony w bardzo jasnym przyziemiu nowoczesnego budynku położonego w sąsiedztwie Orange Business Park.

Ref 10768
Cena:
2,300 PLN (540 EUR)
Powierzchnia:
50m2
Pokoje:
2

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament z widokowym tarasem, 1 sypialnią, salonem, otwartą kuchnią oraz miejscem garażowym położonym w osiedlu przy ul. Przedwiośnie,...

Ref 10769
Cena:
2,300 PLN (540 EUR)
Powierzchnia:
52m2
Pokoje:
2

Prezentujemy nowy apartament z dużym balkonem, 1 sypialnią, salonem, otwartą kuchnią, garderobą w nowoczesnym osiedlu położonym przy ul. Przedwiośnie, Stare Podgórze.

Ref 10758
Cena:
2,800 PLN (657 EUR)
Powierzchnia:
56m2
Pokoje:
Elastyczne

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować znajdujący się na parterze nowoczesnego apartamentowca lokal użytkowy ulicy Dąbrowskiego.

Centralny obszar Podgórza stanowi jedną z głównych sfer zainteresowania Hamilton May - nasi klienci poszukujący mieszkania w tym rejonie Krakowa z pewnością docenią doskonałą lokalizację oraz łatwość z jaką podróżuje się stąd do innych części miasta. Tak jak to ma miejsce w przypadku innych dzielnic, Hamilton May koncentruje się na pryedstawieniu swoim klientom kompleksowej oferty mieszkań o wysokim standardzie.


Rynek wynajmów w Podgórzu

Ceny wynajmu mieszkań w Podgórzu są niższe niż w samym centrum miasta i kształtują się na równi lub lekko poniżej średniego dla Krakowa poziomu. Jak to ma miejsce w innych dzielnicach, ceny nieruchomości ulegają spadkowi w miarę oddalania się od centrum oraz są silnie uzależnione od położenia danej nieruchomości, jak też i jej standardu. Podgórze odznacza się występowaniem obszarów atrakcyjnych cenowo, pozwalających wynająć atrakcyjną nieruchomość na korzystnych warunkach finansowych.

Okolica ta jest popularna wśród wielu najemców, w tym studentów pobliskich uczelni, pracujących profesjonalistów, oraz najemców zagranicznych. Widoczna jest też rosnąca populacja artystycznych mieszkańców Podgórza, wielu, którzy przenieśli się z Kazimierza po drugiej stronie Wisły, w poszukiwaniu niższych cen najmu.


Nieruchomości w Podgórzu

Pod względem architektonicznym, centrum Podgórza to przede wszystkim stare kamienice, ulokowane na trasie głównych ulic przelotowych dzielnicy - Kalwaryjskiej i Limanowskiego. Znajduje się tutaj wiele skarbów Krakowskiej architektury, jak choćby Kościół Św Józefa.

Zewnętrzne obszary Podgórza oferują duże zróżnicowanie dostępnych nieruchomości - od komunistycznych bloków po bardziej współczesne inwestycje. Kamienice oferujące mieszkania w starej części miasta cieszą się niewielką popularnością i bardzo często kwalifikują się do remontu, co odbija się na cenach lokali. Z kolei inwestycje nowsze potrafią osiągać tu cenny przekraczające przeciętny dla Krakowa poziom, ciesząc się wzrastającym zainteresowaniem.