+48 12 426 51 26 (Kraków) +48 22 428 16 15 (Warszawa)
Apartamenty na wynajem - Kazimierz, Krakow

Apartamenty na wynajem - Kazimierz, Krakow

Apartamenty na wynajem - Kazimierz, Krakow (7)


Sortuj po:

Ref 1103
Cena:
2,100 PLN (481 EUR)
Powierzchnia:
52m2
Pokoje:
2

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym, strzeżonym budynku w dzielnicy Kazimierz.

Ref 4150
Cena:
3,000 PLN (687 EUR)
Powierzchnia:
75m2
Pokoje:
3

Hamilton May prezentuje do wynajęcia bardzo komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, położone na drugim piętrze budynku przy ul. Warszauera.

Ref 11863
Cena:
2,500 PLN (573 EUR)
Powierzchnia:
55m2
Pokoje:
2

Hamilton May oferuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie w sercu krakowskiego Kazimierza, ul. Św. Wawrzyńca.

Ref 11828
Cena:
4,200 PLN (962 EUR)
Powierzchnia:
100m2
Pokoje:
4

Hamilton May pragnie Państwu przedstawić ofertę wynajmu 4-pokojowego mieszkania w samym sercu Krakowa!

Ref 11408
Cena:
1,950 PLN (447 EUR)
Powierzchnia:
35m2
Pokoje:
1

Hamilton May proponuje na wynajem mieszkanie typu studio, zlokalizowane w przepięknej okolicy tuż przy Bulwarach Wiślanych.

Ref 2907
Cena:
4,700 PLN (1,077 EUR)
Powierzchnia:
78m2
Pokoje:
3

Z przyjemnością prezentujemy 2-sypialniany apartament na wynajem o powierzchni 78m2 usytuowany na 1. piętrze nowoczesnej kamienicy w dzielnicy Kazimierz.

Ref 11230
Cena:
3,200 PLN (733 EUR)
Powierzchnia:
73m2
Pokoje:
2

Hamilton May oferuje do wynajęcia zupełnie nowe, luksusowo wykończone mieszkanie przy ul Wawrzyńca.

Hamilton May, specjalizując się w wysokiej klasy nieruchomościach zlokalizowanych w centrum Krakowa, ma zaszczyt przedstawić wybór aktualnych ofert wynajmu apartamentów w dawnej żydowskiej dzielnicy Kazimierz.


Sytuacja na rynku wynajmu na Kazimierzu

Ceny wynajmu w dzielnicy Kazimierz zależą od wielu czynników, między innymi rodzaju i standardu budynku, jak również jego lokalizacji. Apartamenty mieszczące się na ruchliwych ulicach są mniej atrakcyjne od tych zlokalizowanych w bardziej kameralnych częściach dzielnicy - choć potrafią być one bardziej konkurencyjne cenowo. Mieszkania w odrestaurowanych kamienicach oraz w nowych inwestycjach osiągają najwyższe ceny wynajmu - szczególnie gdy nieruchomość posiada własny parking.

Mieszkania na Kazimierzu są szybko rozchwytywane, a ich liczba jest na ogół mniejsza niż poziom zapotrzebowania - dlatego też mieszkania oferowane za rozsądną cenę znajdują szybko swoich nabywców.

Jak w każdym wielokulturowym mieście, właściciele mieszkań to zarówno lokalni, jak i zagraniczni inwestorzy, oferujący umeblowane oraz nieumeblowane apartamenty. W wielu przypadkach najemcami są profesjonaliści przybywający do Krakowa w trakcie podróży służbowych.

Ceny najmu zmieniają się w ciągu roku – z tego powodu zapraszamy do obejrzenia aktualnych ofert wynajmu na Kazimierzu.


Nieruchomości na Kazimierzu

Zabudowa architektoniczna Kazimierza zdominowana jest przez stare kamienice miejskie - część z nich znajduje się w słabym stanie, jednak wiele przeszło całkowitą renowację. Nowe budynki są bardzo rozproszone, a znajdujące się w nich lokale - bardzo poszukiwane ze względu na niewielką ich ilość. Niektóre z części Kazimierza są niezwykle malownicze - szczególnie te znajdujące się w pobliżu Wisły.

Z uwagi na historyczny charakter dzielnicy, parkowanie na Kazimierzu potrafi być problematyczne - dlatego też nieruchomości dysponujące własnym, chronionym parkingiem są szczególnie poszukiwane przez najemców. Najemcy powinni rozważyć tą kwestię decydując się na wynajem mieszkania w tej części Krakowa.