+48 12 426 51 26 (Kraków) +48 22 428 16 15 (Warszawa)
Apartamenty na wynajem - Bronowice, Kraków

Apartamenty na wynajem - Bronowice, Kraków

Apartamenty na wynajem - Bronowice, Kraków (3)


Sortuj po:

Ref 4190
Cena:
1,900 PLN (438 EUR)
Powierzchnia:
53m2
Pokoje:
2

Hamilton May ma przyjemność przedstawić Państwu piękne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Radzikowskiego w Krakowie.

Ref 3235
Cena:
2,600 PLN (600 EUR)
Powierzchnia:
65m2
Pokoje:
3

Hamilton May ma przyjemność zaoferować piękne, ustawne mieszkanie o powierzchni 65 m2, położone na czwartym piętrze jednego z budynków nowoczesnego kompleksu Verona Building w Bronowicach.

Ref 5519
Cena:
2,500 PLN (577 EUR)
Powierzchnia:
58m2
Pokoje:
3

Hamilton May z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę wynajmu 3 pokojowego, nowego apartamentu zlokalizowanego w okolicy Galerii Bronowice na osiedlu "Apartamenty Pod Magnoliami"

Ostatnio wynajęte:

Luxusowo wykończone 3-pokojowe mieszkanie w Salwator City

Kraków, Bronowice Małe, Stańczyka Gorąca oferta

Cena:
2,600 PLN (600 EUR)
Powierzchnia:
64m2
Pokoje:
3

Dostępne od stycznia 2013. Prezentujemy na wynajem luksusowo wykończone 2-sypialniowe mieszkanie w Salwator City.

Nowoczesne, przytulne mieszkanie w inwestycji Małe Błonia, w pobliżu centrum Krakowa

Kraków, Bronowice Małe, Stanisława Przybyszewskiego

Cena:
2,100 PLN (484 EUR)
Powierzchnia:
48m2
Pokoje:
2

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować na wynajem, nowoczesne, jasne 2 pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy, blisko centrum Krakowa.

Przestronne mieszkanie do wynajęcia na ul. Bronowickiej

Kraków, Bronowice Małe, Bronowicka

Cena:
1,700 PLN (392 EUR)
Powierzchnia:
38m2
Pokoje:
1

Hamilton May oferuje na wynajem stylowo i nowocześnie urządzone mieszkanie w sercu Bronowic.

Hamilton May z przyjemnością przedstawia wybór najwyższej jakości ofert wynajmu nieruchomości w dzielnicy Bronowice. Prosimy zapoznać się z listą aktualnych propozycji w celu uzyskania dodatkowych informacji.


Rynek wynajmu w Bronowicach

Bronowice są bardzo pożądaną przez najemców dzielnicą. Znajduje się ona stosunkowo blisko centrum, z którym jest bardzo dobrze skomunikowana za pomocą transportu publicznego. Na terenie Bronowic znajduje się wiele terenów zielonych, jak również sklepów oraz firm usługowych. Ceny wynajmu są tu niższe niż w centrum, lecz wciąż osiągają poziom przewyższający Krakowską średnią.

Okolica ta jest popularna wśród wielu najemców, w tym studentów pobliskich uczelni, pracujących profesjonalistów, oraz najemców zagranicznych.


Nieruchomości w Bronowicach

Bronowice są dzielnicą o zróżnicowanym typie zabudowy. Niektóre osiedla, takie jak Bronowice Nowe czy Osiedle Widok Zarzecze zdominowane są przez wielopiętrową zabudowę z lat '70 i '80. Na terenie dzielnicy znajdują się również starsze, powojenne budynki z lat '50, szczególnie na obszarze znajdującym się bliżej centrum.

Bronowice są także bardzo popularne pośród deweloperów, którzy wznoszą na terenie dzielnicy nowe kompleksy mieszkaniowe. Wśród tych najbardziej znanych watro wymienić innowacyjny projekt - 'Future City', składający się ze spektakularnej wieży oraz kilku większych budynków mieszkalnych.

Na terenie Bronowic - szczególnie w rejonie leżącym bliżej centrum - znajdują się także ulice zdominowane przez domy jednorodzinne. Bardziej odległe części dzielnicy stanowią konglomerat starszych i nowszych domków jednorodzinnych, jak również kilku nowych inwestycji mniejszego kalibru. Szczególnie obszar Mydlnik może poszczycić się obecnością nowych inwestycji, prezentujących wysoki standard, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.