Apartamenty na sprzedaż - Kraków, Bronowice

Apartamenty na sprzedaż - Kraków, Bronowice

Apartamenty na sprzedaż - Kraków, Bronowice (4)


Sortuj po:

Ref 9541
Cena:
1,600,000 PLN (375,314 EUR)
Powierzchnia:
200m2
Pokoje:
4

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować komfortowy dom z trzema sypialniami w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w bardzo atrakcyjnej, malowniczej dzielnicy domków jednorodzinnych w...

Ref 6415
Cena:
640,000 PLN (150,125 EUR)
Powierzchnia:
80m2
Pokoje:
3

Hamilton May z przyjemnością prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż.

Ref 4826
Cena:
1,087,500 PLN (255,096 EUR)
Powierzchnia:
125m2
Pokoje:
5

Hamilton May przedstawia ofertę sprzedaży przestronnego dwupoziomowego mieszkania w kameralnym apartamentowcu w pięknym widokiem na Kopiec Kościuszki i Lasek Wolski.

Ref 2457
Cena:
1,290,000 PLN (302,597 EUR)
Powierzchnia:
126m2
Pokoje:
4

Przedstawiamy możliwość zakupu dwupoziomowego apartamentu w nowej prestiżowej lokalizacji jaką jest inwestycja Tarasy Verona. Mieszkanie położone jest na dwóch najwyższych pietrach (12. i...

Ostatnio sprzedane:

Małe, funkcjonalne i całkowicie wyposażone mieszkanie w inwestycji Salwator Tower

Kraków, Bronowice Małe, Sołtysa Dytmara

Cena:
305,000 PLN (71,544 EUR)
Powierzchnia:
34m2
Pokoje:
1

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować ustawne mieszkanie typu studio, idealne pod inwestycje, znajdujące się na czwartym piętrze inwestycji Salwator Tower.

Przestronny apartament w nowej inwestycji w Bronowicach w Krakowie

Kraków, Bronowice Małe, Juliusza Lea

Cena:
899,000 PLN (210,879 EUR)
Powierzchnia:
95m2
Pokoje:
4

Hamilton May przedstawia ofertę sprzedaży nowego przestronnego 4 pokojowego apartamentu położonego w kameralnej inwestycji w Bronowicach Małych w Krakowie.

Na sprzedaż słoneczne II-poziomowe, mieszkanie z 4 sypialniami na Bronowicach

Kraków, Bronowice Małe, Wesele

Cena:
890,000 PLN (208,768 EUR)
Powierzchnia:
130m2
Pokoje:
5

Prezentujemy na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie na Bronowicach - ul. Wesele.

Hamilton May z przyjemnością przedstawia wybór wysokiej jakości ofert lokalowych w dzielnicy Bronowice. Prosimy zapoznać się z listą aktualnych propozycji w celu uzyskania dodatkowych informacji.


Rynek sprzedaży w Bronowicach

Bronowice są postrzegane przez nabywców nieruchomości jako dzielnica bardzo pożądana. Znajduje się ona stosunkowo blisko centrum, z którym jest bardzo dobrze połączona za pomocą transportu publicznego. Na terenie Bronowic znajduje się wiele terenów zielonych, jak również sklepów oraz firm usługowych. Ceny mieszkań są tu niższe niż w centrum, lecz wciąż osiągają poziom przewyższający Krakowską średnią.

Bronowice są popularne wśród wielu nabywców nieruchomości, z uwzględnieniem inwestorów i kupców pierwszych mieszkań. Starsza część Bronowic, znajdująca się bliżej centrum miasta ma do zaoferowania mieszkania w cenach mogących przekraczać 8000 PLN za m2. Obszary bardziej odległe zwykle oscylują w granicach 6000 PLN za m2.


Opis nieruchomości w Bronowicach

Bronowice są dzielnicą o zróżnicowanym typie zabudowy. Niektóre kompleksy mieszkaniowe, takie jak Bronowice Nowe czy Osiedle Widok zdominowane są przez wielopiętrową zabudowę z lat '70 i '80. Na terenie dzielnicy znajdują się również starsze, powojenne budynki z lat '50, szczególnie na obszarze znajdującym się bliżej centrum.

Bronowice są ostatnio bardzo popularne pośród deweloperów, którzy wznoszą na terenie dzielnicy nowe kompleksy mieszkaniowe. Wśród tych najbardziej znanych watro wymienić innowacyjny projekt - 'Future City', składający się ze spektakularnej wierzy oraz kilku większych budynków mieszkalnych. Na terenie Bronowic - szczególnie w rejonie leżącym bliżej centrum - znajdują się ulice architektonicznie zdominowane przez domki jednorodzinne z tarasami. Bardziej odległe części dzielnicy stanowią konglomerat starszych i nowszych domków jednorodzinnych, jak również kilku nowych inwestycji mniejszego kalibru. Obszar Mydlnik na przykład może poszczycić się obecnością nowych inwestycji, prezentujących wysoki standard, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.