+48 12 426 51 26 (Kraków) +48 22 428 16 15 (Warszawa)

Luksusowy dwupoziomowy apartament z ogromnym tarasem w Garden Residence

Cena na miesiąc: 9,600 PLN / 2,195 EUR

Luksusowy dwupoziomowy apartament z ogromnym tarasem w Garden Residence


Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
Oferta nr 12488

Ulica
Przemysłowa

Region
Podgórze

Cena
9,600 PLN (2,195 EUR)

Cena/m2
64 PLN

Powierzchnia
150m2

Sypialni
4

Łazienek
2

Od centrum
2km

Piętro
4

Ostatnia aktualizacja
22-01-2019

Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May ma przyjemność przedstawić Państwu piękny dwupoziomowy apartament z ogromnym tarasem w popularnej inwestycji Garden Residence.

Prezentowany apartament o powierzchni 150m2 położony jest na czwartym piętrze. Na pierwszym poziomie znajduje się przestronny salon połączony z jadalnią, duża kuchnia, łazienka, dwie sypialnie oraz balkon. Na drugim poziomie mieszczą się dwie sypialnie, łazienka oraz ogromny taras. Apartament wyposażony jest dodatkowo w klimatyzację, kominek oraz lodówkę na wina.

Garden Residence to nowoczesny kompleks o wysokim standardzie. Teren jest ogrodzony, monitorowany oraz chroniony. Do części wspólnych należy Fitness, SPA & Wellness (2300m2), w którym znajduje się: nowoczesna sala fitness z profesjonalnymi instruktorami, siłownia i gabinet odnowy biologicznej. Dodatkowo jest nowoczesny basen z regulowaną temperaturą wody. Od wewnątrz całego kompleksu znajduje się około 7000m2 przestrzeni pięknie zaprojektowanych ogrodów.

Garden Residence zlokalizowane jest w historycznej postfabrczynej dzielnicy jaką jest Zabłocie, nad brzegiem Wisły, naprzeciw malowniczego Kazimierza – co czyni tę inwestycję jeszcze bardziej wartościową. Na Zabłociu powstało również Muzeum Pamięci poświęcone historii krakowskich Żydów, a zaledwie kilka kroków dalej przy znanej fabryce Schindlera swoją działalność prowadzi Muzeum Sztuki Współczesnej i Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora „Cricoteka”. Ta doskonała lokalizacja w połączeniu z ciekawą historią wzbudziła zainteresowanie inwestorów, którzy dostrzegli potencjał dzielnicy i zaczęli w nią inwestować powoli przeistaczając ją w pełną energii, nowoczesna dzielnicę mieszkaniową. Bardzo dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna, pozwalająca dostać się w każdy zakątek Krakowa; w niecałe 10 min tramwajem dotrzemy na Stare Miasto, a w pobliżu znajduje się również centrum handlowe Galeria Kazimierz oraz kompleks kinowy, co jest kolejnym bardzo dużym atutem tej lokalizacji.
Pociąg podmiejski ma swoją stacje tuż przy Garden Residence co pozwala na dotarcie do Business Park w Zabierzowie w ok. 20 min.

Cena 9600 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (1500 PLN) + media (150 PLN) + opcjonalnie dwa miejsce w parkingu podziemnym (150 PLN)

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości